20.07.2012, 11:06

İLKAY VE İLKAY GİBİLERİ!

Hem kulüp bulama, hem de aracılar sok geri dönmek için, sonra da de ki, Geçen seneki paranın tamamını istiyorum. Sonra da bu sene için 300 bin TL verin oynayayım

Yalandır doğrudur bilmem. Ben İlkay ile yüzyüze görüşmedim ama anlatılanlara bakılırsa bu aynen böyle olmuş. Tabi ki yalan veya yanlış bir şey varsa İlkay bunu vereceği cevap ile düzeltebilir.

Acaba İlkay, kendisine 1 yıllık 300 bin TL veren kulüp buldu mu Sanmıyorum. Bırakın 300 bin TL yi 150 bin TYL alsa, anırırım Atatürk bulvarında.

Kime anlatıyorsunuz siz. Karşınızda kim var sizin Bırakın bu işleri.

Bu kadar iyi niyetli insanların karşısına, bu kadar peşin hükümlü ve art niyetli nasıl çıkılır

Yahu kardeşim,

Sen bu takıma bugüne kadar ne verdin Kaç maç oynadın ve bu maçlarda senin Sakaryaspor da olduğun süre içinde kaç gol attın Bu mu yani golcülüğün kaliten Madem öyle gideydin bugüne kadar bir kulübe Neden gitmedin Çünkü almazlar. O takım istiyor bu takım şu kadar para veriyor yalanlarını bırakın. İntikam duygularıyla hareket etmeyi de bırakın, yalan konuşmayı da. Bu insanlar ne yaptı size Neden Erdal Taşkın ve diğer yönetimden istemediniz alacaklarınızı bu şekilde. Ne yani Vedat Yaşlıca ve ekibi, size babalık, ağabeylik yapıyor, her şeyi göze alarak doğruları söylüyorsa, karşılığı bumu olmalı.

Bundan sonra yapılacak tek şey var.

İlkay ı da, tıpkı Görkem ve Muharrem gibi tamamen silmek.

Hadi bakalım İlkay, göreceğiz ne kadar dürüstsün; ne kadar kaliteli bir futbolcusun. Git de iyi bir takıma seni görelim. Hem de 300 bin TL verecek şekilde ki bunu ben değil sen söylüyorsun. Git git, hiç bekleme hem de. Arkana da bakma sakın ha. Kimseyi göremezsin. Sana kucak açan bir ile ve o ilin insanının takımına bunu yapan birinin bu takımda işi yok. Bu tür olanların da.

Düşecek miyiz, düşelim anasını satayım. Bu şehre bu az bile. Alan da razı veren de.

Bu takımı kurtarsa kurtarsa, yeni bir hükümet ve Belediye başkanları kurtarır. Belki bir de Sakarya Valisi ama o da Bana dokunmayan yılan aklınla bin yaşasın (Merkeze alınmayayım da ne olursa olsun) dediği için ne etliye karışıyor ne sütlüye. Bir Vali isteyecek de bu kahır çekilecek öyle mi  İnşallah bundan sonra yapar yapması gereken ve çok geç kalan hizmetlerini, destek ve yardımlarını

 

ÇAĞLAR NEDEN GİTTİ

Son bomba ne

İbrahim Çağlar Ürdem in Sakaryaspordan ayrılması.

Peki neden

Sakaryasporun şuanki kadrosunu beğenmediği, kendisi daha iyi bir takımda oynayacağı için miş(!)

Hayırlısı olsun tabi ki de, acaba Çağlar hiç aynaya baktı mı Ben kimim diye sordu mu Ya da beni kim alır, kim adam eder, yıldız yapar diye. Bunun cevabı kendinde saklı. Önce kendi iç yapısındaki sorunları silip atacak, sonra kendini tamamen futbola verecek. Çok çalışacak, geliştirecek ve isteyecek.

Yoksa Süper Amatör Liginde bile oynayamaz

 

SAKARYASPORUN GENÇ FUTBOLCULARINI KAZANALIM, KAYBETMEYELİM. HEM DE HER TÜRLÜ!

Geçen yazdım yine yazıyorum.

Sakaryaspor da bugünün en önemli sorunu saha içi değil saha dışıdır.

Çünkü hiç kimse, bu futbolculara sahip çıkmıyor.

18 yaşındaki bu gençlere kim akıl verecek, elinden tutacak.

Aksi halde, tıpkı bazı kafayı yiyen futbolcular gibi onlar da kafayı yer, kaybederiz onları.

Ben idmanlara gidip görüyorum. O kadar eksikleri var ki, ne topa vurmayı öğretmişler, ne kademeyi, ne takım oyununu, ne istasyonu, ne koordinasyonu. Sadecea sahaya çıkıp futbol oynatmışlar. Ayıp ayıp. Neden siz altyapı antrenörleri bu çocuklarla ilgilenmediniz. Bir de çıkıp böbürleniyorsunuz bir halt yemiş gibi(!)

Bıraktım onların gelişimlerini sağlayamayan altyapı antrenörleri ile uğraşmayı, hiç olmazsa o gençleri kaybetmeyelim. Topluma kazandıralım.  Ama saha içinde değil sadece, saha dışında da. Belki bir yemek, belki bir elbise, belki bir ayakkabı
Belki bir çay, bir kahve

Bilemiyorum işte, onun adını siz koyun her ne koyacaksanız ama boş olmasın bu ilgi alaka

Bana göre Sakaryasporun bu seneki başarısı da buna bağlı, o çocukların eğitimi ve gelişmesi de
Yorumlar (0)