09.05.2012, 13:54

Neyi saklıyorsunuz?

 

Sakaryaspor un Maliye ve SSK borçları 18 milyon TL olarak bilinirken, Futbol Federasyonu na eski futbolcu ve teknik heyetten dolayı olan borcun ise 4 milyon TL deniyor ki doğru mu bu rakamlar

1 senedir iddia ve naklen yayın bedelleri nereye gitti İç transferde kime kaç para ödendi Kaç para kaldı Ya onlar da Futbol federasyonuna baş vurup serbest kalırlar ve başka takımlara gidip sahaya çıkartacak futbolcu bulamazsak Nasıl olsa gençler var, onlar bizi ligde bırakır gibi aptalca bir şey düşünülmez ve uygulanmaz umarım. Yoksa biz de bu sene 3.Lige düşen Kocaelispor gibi oluruz.

Bu önlenebilir mi Ne yapılabilir   Dolayısıyla, haftaya pazartesi gününe kadar Sakaryaspor Başkanı Erdal Taşkın ın yapacağı tek şey var. Kimlerin oy kullanabileceğini, kimlerin aday olabileceğini veya olamayacağını açıklaması. Sonra da adam gibi bir yönetim oluşması ki dün bunu Vedat yaşlıca aday olduğunu resmen açıklayarak yaptı. İş şimdi bu kentin ileri gelenlerinde, iş dünyasında, eski yönetici ve başkanlarda.

Erdal Taşkın, Hesap kitabı genel kurulda açıklarım. Hesap vereceğim yer genel kuruldur. Basın veya bir başkası değil diyerek topu 14 Mayıs pazartesi günü yapılacak seçimlere attı atmasına da, ya aday olabileceklere sen olamazsın denirse

Açıklamamak, hem aday olacaklara yolunu kapama meselesidir, hem de aidatını ödesin ödemesin, tüm Sakaryaspor genel kurul üyelerine, adaylara ve bu camiaya büyük bir saygısızlıktır, suçtur.

Benim tecrübeme göre de, geçen sene oy kullanan üyelerin tamamı haftaya da oy kullanabilir, aday olabilir ama bunu Erdal Taşkın açıklasa daha iyi olur.

Bir çok kişinin beklediği gibi dün seçim olmadı. Vedat Yaşlıca dan başka aday da çıkmadı. Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Bu saatten sonra yapılacak tek şey kaldı. Ona her konuda destek vermek, yardımcı olmak. Samimi, mertçe, dürüst bir şekilde. Çünkü o böyle biri.

O da vazgeçerse, yine mahkeme kapılarında mı sürünelim ki bu kez hiçbir güç Halit Evin ve onun gibilerini Kayyum a getirtemez. Zaman kaybedilip, futbolcuların kaçmasına neden oluruz. Bunu hiç gerek yok

 

 
Yorumlar (0)