banner212

banner211

Şampiyon Ahmet Akkoç Orta Okulu

Yıldızlar Futbol İl Birinciliği Müsabakaları final günü heyecanının ardından sona erdi. 

Okul Maçları 08.03.2019, 09:30 UTKU KAYNAR
Şampiyon Ahmet Akkoç Orta Okulu
banner218


Sakarya Orta Okullar futbol İl birinciliği müsabakaları sona erdi. Erenler Stadı’nda oynanan final maçında Ahmet Akkoç Orta Okulu Akyazı Paris Orta Okulunu 2-0 yenerek şampiyon oldu. Paris Orta okulu ikinci sırada yer aldı. Hendek Şehit Mahmutbey Orta Okulu 3, Hakkı Demir Orta Okulu 4’üncü oldu.

FİNAL COŞKUSU

Günün ilk maçında üçüncülük mücadelesi veren Hendek Şehit Mahmutbey Orta Okulu ve  Hakkı Denir Orta Okulu karşı karşıya geldi. Büyük çekişmeye sahne olan müsabakayı 2-0 kazanan Şehit Mahmutbey Orta Okulu üçüncülük kupasının sahibi oldu.

Şampiyonu belirleyecek final maçında ise Ahmet Akkoç Orta Okulu ve Akyazı Paris Orta Okulu ile karşılaştı. Maçta karşılıklı akınlar ve bol gol pozisyonu vardı, bu pozisyon zenginliğinde Ahmet Akkoç peş peşe 2 gol bulunca maçı kazanan taraf oldu ve şampiyonluğunu ilan etti.


Kupa ve madalyalar verildi

Şampiyon takım Ahmet Akkoç’a kupa ve madalyalarını Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan verdi. İkinci takım Akyazı Paris Orta Okulu takımı madalya ve kupalarını Gençlik ve Spor İl müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar’ın elinden aldı. Üçüncü takım Hendek Şehit Mahmutbey takımı madalya ve kupalarını Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Dördüncü Hakkı Demir takımı ise Beden eğitim Öğretmenleri derneği kurucu başkanı ve okul sporları tertip kurulu üyesi Atilla Eken’den aldılar.

Yorumlar (0)