Yıldızlarda şampiyon Şehit Mahmutbey Orta Okulu

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Yıldız Erkekler Futbol 1.Küme İl Birinciliği müsabakaları sona erdi

Okul Maçları 31.03.2023, 10:46 SporExpres
Yıldızlarda şampiyon Şehit Mahmutbey Orta Okulu

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Yıldız Erkekler Futbol 1.Küme İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. Erenler Stadı’nda oynanan ve büyük heyecana sahne olan final maçında Hendek Şehit Mahmutbey Orta Okulu normal süresi 0-0 biten maçta Ahmet Akkoç Ortaokulu’nu penaltılarda 4-2 mağlup ederek şampiyon oldu.

BÜYÜK İLGİ

Yıldız Erkekler Futbol 1.Küme İl Birinciliği Müsabakaları son maçla tamamlandı. Erenler Sahasının ev sahipliği yaptığı finalde Ahmet Akkoç Ortaokulu ile Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu karşı karşıya geldi. Müsabakaları Gençlik Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Gençlik Spor Şube Müdürü Özgür Aygün, Erenler İlçe Spor Müdürü Özcan Çelikten, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, okul müdürleri ve taraftarlar izledi.

KUPA VE MADALYA

Büyük çekişmeye sahne olan müsabakada normal süre 0-0 sona erdi. Şampiyonunun belli olduğu penaltı atışları sonunda maçı 4-2 kazanmayı başaran Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu birinci oldu. Şampiyon maçın bitimiyle birlikte büyük mutluluk yaşadı. Ahmet Akkoç Ortaokulu ise ikinci olarak ligi tamamladı.  Maçların sonunda dereceye giren okullara kupa ve madalyaları verildi.

Yorumlar (0)