Hendekte futbol resitali sürüyor

Hendekte futbol resitali sürüyor

Hendek Kaymakamlık futbol turnuvası nefesleri kesmeye devam ediyor. Yoğun tempo altında geçen karşılaşmalar izleyenleri adeta mest ediyor.  Yoğun ilginin olduğu turnuvada bir birinden şık goller atılmaya devam ediyor.

DİKMEN GALİP 3-0

Hendek Kaymakamlık futbol turnuvasında Dikmen Muhtarlığı ile Altın Karma Kazimiyespor karşı karşıya geldi. Müsabakaya etkili bir başlangıç yapan sarı siyahlı ekip dakika 2’de Kadir ile skoru  1-0’a getirdi. Erken gelen gol ile rakip kaleye yüklenen Dikmen Muhtarlığı dakika 13’de yine golcü oyuncusu Kadir ile durumu 2-0’a getirdi. Müsabakanın ilk yarısında başka gol olmayınca ilk yarı Dikmen Muhtarlığının 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.  Karşılaşmanın ikinci yarısında daha çok orta saha karşılaşması halinde geçen karşılaşmada müsabakanın 47. Dakikasın da Turgut attığı gol ile  maçın sonucunu belirledi. Sarı siyahlı ekip sahadan 3-0 galip ayrıldı.

Dikmen Muhtarlığı:3

Altın Karma Kazimiyespor:0

Saha: Orman İşletme

Hakem: Metin Can Türkoğlu

Dikmen Muhtarlığı: Erdal, Murat, İdris, Kadir, Turgut, Erkan, Onur, Yılmaz, Yusuf, Orhan, Uğur, Zekeriya, Mustafa, Adem

Antrenör: Adem Göçlü

 Altın Karma Kazimiyespor: Salih, Serhat, Bahtiyar, Cüneyt, İsmail, Kudret, Osman, Onur, Umut Kutsal, Ahmet, Umut Karataş, Serkan, Mustafa, Tugay

Antrenör: Özer Bilgin

Goller: Dk. 2,13 Kadir, Dk. 47 Turgut(Dikmen Muhtarlığı)

DEMİRBİLEK RAHAT KAZANDI

Hendek Kaymakamlık futbol turnuvasında Demirbilek Mermer ile Peerless store futbol takımı karşı karşıya geldi. Yoğun tempo halinde geçen karşılaşmada gol perdesi erken açıldı. Demirbilek Mermer dakika 2’de Şahin’in attığı gol ile skoru 1-0’a getirdi. Erken gelen gol ile oyun üstünlüğünü ele alan yeşil beyazlı ekip  dakika 23’de Uğur’un attığı şık gol ile skoru 2-0’a getirdi. Müsabakanın geride kalan dakikalarında başka gol olmayınca Demirbilek Mermer sahadan 2-0 galibiyet ile ayrılan taraf oldu.

Demirbilek Mermer:2

Peerless Store Futbol takımı:0

Saha: Orman İşletme

Hakem: Berkay Aykın

Demirbilek Mermer: Yavuz, Şahin, Nurbay, Uğur, Mesut, Ümmet, Recep, Yusuf, Hami, Hasan, Ersin

Antrenör: Enes Zengin

Peerless Store Futbol takımı: Murat Çatak, İbrahim, Ö.Oktay, Selim, Ersan, Eyüp, Deniz, Osman, Ramazan, Murat Polat, Hüseyin, Sefa, Oğuzhan, Furkan

Antrenör: Kadir Turan

Goller: Dk. 2 Şahin, Dk. 23 Uğur(Demirbilek Mermer)

GOL SESİ ÇIKMADI

Hendek Kaymakamlık futbol turnuvasında Yeşiller Gençlikspor ile Meraklı fındık karşı karşıya geldi. Müsabaka boyunca iki takımda pozisyon üretse de aradıkları golü bulamadı. İki takım  Skor olarak birbirine üstünlük kuramayınca müsabaka 0-0 sona erdi.  İki takım sahadan birer puan ile ayrıldı.

Yeşiller Gençlikspor:0

Meraklı Fındık:0

Saha Orman İşletme

Hakem: Metin Can Türkoğlu

Yeşiller Gençlikspor: Murat, İsa, Halil, Uğur, Sırrı, Emre, Nazım, Samet, Barış, Gürcan, T.Şenol, Erdem, Sarbay, Melih

Antrenör: Adil Yılmaz

Meraklı Fındık: Gökhan, İslam, Engin, Kadir, Serkan, Ömer, Muhammet, Emre, Coşkun, Selim, Enes

Antrenör: Bahadır Erol

Yorumlar (0)