Mini Futbol'da Nass Grup Şampiyon

Sakarya’da bu yıl ilk kez düzenlenen ve futbol severlerin büyük ilgi gösterdiği Acun Ilıcalı Mini Futbol Türkiye Şampiyonası Sakarya şampiyonu Nass Gayrimenkul takımı oldu.

Olgunlar Futbol Turnuvası 07.05.2024, 16:34 07.05.2024, 16:36 SporExpres
Mini Futbol'da Nass Grup Şampiyon

ŞAMPİYON NASS GAYRİMENKUL

Acun Ilıcalı Halı Saha Futbol Turnuvası’nda final heyecanı yaşandı. Terzioğlu Halı Sahası’nda oynanan finalde Narin Simit’i 2-1 ile geçen Nass Gayrimenkul şampiyon oldu. Nass bu sonuçla ilimizi İzmir’de temsil etme hakkı kazandı.

2-1

KUPAYI KAZANDI

Acun Ilıcalı Halı Saha Futbol Turnuvası final maçlarıyla sona erdi. Terzioğlu Halı Sahası’nın ev sahipliği yaptığı turnuvanı finalinde Nass Gayrimenkul ile Narin Simit kozlarını paylaştı. Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ve taraftarların büyük ilgi gösterdiği müsabaka nefesleri kesti. Müsabakayı Hakan Soylu’nun (2) golleriyle 2-1 kazanmayı başaran Nass Gayrimenkul şampiyon oldu. Narin Simit’in tek sayısı Sinan Çınar’dan geldi. Şampiyonluğu kazanan Nass Gayrimenkul ilimizi İzmir’de yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazandı.

ÇOK MUTLUYUZ

Maçın bitimiyle birlikte şampiyonluğu kazanan Nass Gayrimenkul de büyük mutluluk yaşandı. Sevincini oyuncularla birlikte kutlayan Kulüp Başkanı Sinan Ay, hak ettikleri bir şampiyonluk elde ettiklerini söyledi. Başkan Ay, “Oynadığımız maçların tamamını kazanarak kupayı kazandık. Böylece ilk hedefimize ulaşmış olduk. Şimdi önümüzde Türkiye Şampiyonası var. Oraya da iyi hazırlanıp Sakarya’yı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz” dedi

Yorumlar (0)