Olgunlar Turnuvası için kayıtlar Pazartesi sona eriyor

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının son kayıt işlemleri 3 Temmuz 2023 Pazartesi Saat 12.00 itibarıyla sona erecek

Olgunlar Turnuvası için kayıtlar Pazartesi sona eriyor

Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının son kayıt işlemleri 3 Temmuz 2023 Pazartesi Saat 12.00 itibarıyla sona erecek. Fikstür çekimi ise saat 19.00’da, Yunus Emre Parkındaki Erenler Belediyesi Düğün ve Toplantı Salonunda gerçekleşecek. Grupların ve fikstürün belirlenmesinden sonra gözler açılış törenine çevrilecek. Bu yıl da Sakarya Atatürk Stadının yanındaki yeni adresinde sergilenecek turnuvamızın açılış töreni 5 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00’de gerçekleşecek. Sürpriz sanatçıların sahne alacağı törende bir de gösteri maçı oynanacak.

Kocaelispor ile Sakaryaspor’un eski ünlü futbolcularının forma giyeceği gösteri maçı dostluğu pekiştirecek. Yeşil-Siyahlı formalarla sahaya çıkacak olan takımlarda şu isimler yer alacak; KOCAELİSPOR: Aydın, Osman, Bülent Baturman, Nuri Çolak, Cem Sinan, Haydar Koç, Kaan Dobra, Emre, Fevzi, Tuncay, Engin Öztonga, Yaşar ve Ali. SAKARYASPOR: Yavuz Eraydın, Yasin Çelik, Mustafa Sert, Selim Çatalbaş, Seyit Tarım, Adem Tandoğan, Talip Toprak, Levent Demiray, Blerim Mula, Erol Kolcu, Aytaç Ak, Cemil İbiş, Mustafa Çabuk, Hakan Dursun ve İlhan Var. Bu gösteri maçının ardından da turnuvanın ilk resmi karşılaşması başlayacak.  

Yorumlar (0)