Af kararına kızan Hoca idmanı terk etti

Sakaryaspor yönetiminin kadro dışı bırakılan Doğan ve Hakan'nı affedilmesinin ardından yardımcı antrenör Seyit Tarım idmanı terk etti

Sakaryaspor 20.11.2013, 22:36
Af kararına kızan Hoca idmanı terk etti

Sakaryaspor yönetiminin kadro dışı bırakılan Doğan ve Hakan'nı affetmesinin ardından yardımcı antrenör Seyit Tarım idmanı terk etti.


Noter ile tespit

Sakaryaspor’da disiplinsiz hareketleri nedeniyle önceki gün süresiz kadro dışı bırakılan Hakan Çalışkan ile Doğan Seçkin yönetimin aldığı karar ile affedildi.


Af kararının ardından futbolcuların takım ile birlikte idmana çıkmasına tepki ise büyük oldu. Yardımcı Antrenör Seyit Tarım, tesisleri terk ederek idmana çıkmadı.


Sakaryaspor yönetimi noter çağırarak bu durumu tespit ettirdi ve tutanağı imzalattırdı.

Yorumlar (6)
salih YILMAZ 11 yıl önce
Yönetim hocasına tutanak tutturacağına ahlaksız oyuncusu Doğana numaralı türübüne ettiği küfürden dolayı noter önünde özür diletip ihtarname çeksin yoksa türübün sakinleri olarak bu küfürleri iadeli taahhütlü onlara yolluyoruz haberiniz olsun.
taraftar 11 yıl önce
erol hoca'dan da yardımcısı gibi erdemli davranmasını ve istifa etmesini bekliyoruz. en yardımcısı kadar onurlu davranması lazım.
İsmet kalın 11 yıl önce
Erol hoca istifa ederse kına yakarsınız,hocanın sakaryaspor aşığı olduğunu bilmeden sallıyorsunuz,elinsaf böyle değerler çabuk yetişmiyor,erol hoca gelene kadar o taşın altına elini kim soktu,kimse öyleyse erol hocamıza ve sakaryasporumuza sahip çıkalım,lütfen beyler lütfen
Ahmet karaduman 11 yıl önce
Yönetim metin doğurcan ve ekibindeyken bunları hiç yaşamadık.Sakarya sporu getirdiğiniz duruma bi bakın işin ehli olmayanlar yine iş başında,amatör takım yönetemeyenler sakarya sporu yönetmeye kalkarsa sonucunda bunlar meydana gelir.Geldiğiniz gibi hocanızı da alın ve gidin sözde yönetim..
alp2 11 yıl önce
care sari metin
önemi yok 11 yıl önce
erol hocada gitsin diyorsunuzda kim gelecek bu takımın başına.bu adamdaki yürek mangal gibi küme bile düşse yine bu adam bir yere gitmez...bırakın insanları eleştirmeyi artık .bu takımın buraya gelmesinin nedenlerini bir araştırsınlar neler çıkar kim bilir.taraftarından tut yönetimine futbolcusuna kadar herkes sorumlu .şimdide sakarya aşkından bahsediyor birileri kim üstüne alınıyorsa sözüm onlara