Sakaryasporlu futbolcular Turgutluspor maçı sonrası yaşanan olayları protesto etmek amaçlı bugün saat 15:00 de yapılması gereken idmana çıkmamıştı." />

Başkan Doğrucan futbolcuları ikna etti

Sakaryasporlu futbolcular Turgutluspor maçı sonrası yaşanan olayları protesto etmek amaçlı bugün saat 15:00 de yapılması gereken idmana çıkmamıştı.

Sakaryaspor 26.02.2013, 16:49
Başkan Doğrucan futbolcuları ikna etti

Sakaryasporlu futbolcular Turgutluspor maçı sonrası yaşanan olayları protesto etmek amaçlı bugün saat 15:00 de yapılması gereken idmana çıkmamıştı.

 

2 Saat süren görüşmenin ardından Başkan Doğrucan teknik heyet ve futbolcuları ikna etmeyi başardı.Gazanfer dışındaki tüm futbolcular şu dakikalarda ilk idmanı yapıyorlar

 

 

OLAYLAR FUTBOLCULARI ETKİLEDİ

Sakaryaspor’lu futbolcular ve teknik heyet dün saat 14.00’da Rüstemler Tesislerinde bir araya geldiler. Aralarında yapılan bir toplantı sonucunda aslında saat 15.00’da başlaması düşünülen antrenmana futbolcular çıkmadılar. Daha sonra telefonla yapılan görüşmeler sonucundan Kulüp başkanı Metin Doğrucan saat 15.30 gibi Tesislere geldi. Teknik Direktör Necmettin Sert ile Başkan Doğrucan kısa bir süre basından ayrı bir yerde görüştüler ve alınan karar gereği haftanın ilk antrenmanı saat 17.00’da başladı. Antrenmanın sıkıntılı başlamasının nedeninin de Manisa yolunda meydana gelen olayların meydana gelmesinin futbolcular üzerinde olumsuz etkiler bırakması olarak görüldü.

GAZANFER GELMEDİ HAKAN VE BÜNYAMİN SAKAT

Dün saat 17.00’da başlayan haftanın ilk çalışmasına Gazanfer iştirak etmedi. Gazanfer hem teknik heyet hem de kaptan Levent tarafından defalarca telefonla arandı ancak Gezenfer telefonları cevaplandırmadı. Turgutlu maçında sakatlanan Bünyamin ve Hakan Toker sakatlıkları sebebiyle antrenmana katılmalarken, kaptan Levent’te annesini hava alanına götürmesi gerektiği için izinli olduğundan dolayı çalışmaya iştirak edemedi.

Yorumlar (0)