banner212

banner211

Cumhur Genç; Hedefimiz 10 Bin Üye

Kulübe 10 Bin üye kazandıracaklarını belirten başkan Cumhur Genç, kulübün kalıcı geliri olmadığı için her dönem yönetimler ve taraftarın desteği ile ilerlemeye çalıştıklarını söyledi.

Sakaryaspor 28.05.2020, 13:44 UTKU KAYNAR
Cumhur Genç; Hedefimiz 10 Bin Üye
banner218

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, şampiyonluk hedefinden sapmadıklarını ama direkt ama play-offtan iki senedir kaçırdıkları 1.Lig biletini alacaklarını söyledi. Spor Müdürümüz Utku Kaynar’a konuşan başkan Genç, kulübün kalıcı gelire ihtiyacı olduğuna değinerek bu konu ile ilgili projeler geliştirdiklerini söyledi.

ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Futbolcular, teknik heyet, taraftar ve yönetim olarak şampiyonluğa çok inandıklarını belirten Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, ‘’ Kötü bir başlangıcın ardından biraz toparlama şansımız oldu. Fakat bir türlü aradaki farkı kapatamadık. Lig henüz bitmiş değil mücadelemiz son maça kadar devam edecek. Kalan maçları kazanıp hedefe yürümek istiyoruz. Tabi birde play-off senaryomuz var’’ dedi.

10 BİN ÜYE

Kulübü her türlü mali denetime açık hale getirdiklerini belirten kulüp başkanı Cumhur Genç, 5-10 kişi ile kongre yapan kulüp şuan kongrelerinde rekabet olan bir hale geldi; ‘’ Kulübe üyeliği geçen sezon görev aldığımızda açmıştık. Sakarya halkı hem takımına destek olsun hem de yönetimde söz sahibi olsun istedik. Şimdiki hedefimiz 10 Bin Üye, Kredi kartı ile ayda 100 TL’lik ödemeler halinde kulübe kongre üyeleri kazandıracağız. Hem ekonomik kaynak sağlanacak hem de taraftarın denetim mekanizması çalışacak’’ dedi.

6 MİLYON BORÇLA DEVRALDIK

Sakaryaspor’un Her dönem maddi imkansızlıklarla boğuştuğuna değinen Cumhur Genç, ‘’ Her yönetim ister istemez şampiyonluk yarışı içerisinde hedefe ulaşamayınca bazı borçlar bırakıyor. Bizde bu sezon 6 Milyon civarı bir borçla devraldık. Elimizden geldiğince ödemeler yapmaya çalışıyoruz. Korona Virüs ortamında dahi ne yapıp edip futbolcularımıza galibiyet primi ödedik. İşte tüm bu sıkıntılarla uğraşmamak için kalıcı gelir şart’’ şeklinde konuştu

Yorumlar (0)