banner212

banner211

CUMHUR GENÇ’TEN ŞOK ÇIKIŞ

Sakaryaspor başkan vekili Cumhur Genç düzenlediği basın toplantısında başkan adaylığını açıklayan İbrahim Nalbant ve ekibinden 5 Milyon TL’lik taahhüt istedi.

Sakaryaspor 20.06.2019, 15:48 21.06.2019, 12:07 Erdem Yıldırım
CUMHUR GENÇ’TEN ŞOK ÇIKIŞ
banner218

Sakaryaspor camiası 23 Haziran Pazar günü yapılacak olan genel kurula kitlenmişken mevcut yönetimde başkan vekili olarak görev yapan Cumhur Genç’ten şok bir açıklama geldi. Genç Rüstemler Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında başkan adaylığını açıklayan İbrahim Nalbant’tan şehre 5 Milyon TL’lik bütçe için taahhütte bulunmasını istedi.

5 MİLYONLUK TAAHHÜT
Cumhur Genç adaylığını açıklaması beklenen toplantıda kongrede aday olacağını ve bütçesinin 5 Milyon TL olduğunu beyan eden İbrahim Nalbant yönetimini hedef aldı.  Genç; “Yönetime talip olan diğer arkadaşlar diyor ki; Bizim 5 Milyonumuz var, transferi de açacağız. Eğer böyle bir paraları varsa eğer futbolcularımızın hepsine teklif var. Pazartesi’ye kadar süre aldık bekliyorlar. Bizim tekrar deneme yanılma şansımız yok kulüp olarak. Bu yüzden söylüyorum ki eğer böyle bir bütçe varsa gelsinler yarın akşam saat 5’e kadar Sayın Ekrem Yüce olur, Sayın Valimiz olur bu parayı teslim etsinler. Ama vaat değil, proje değil. Bu paranın hazır olduğu söyleniyor bir haftadır. Böyle bir para varsa gelsinler teslim etsinler. Bizde böyle bir şey olduğu zaman bizim için öncelik Sakaryaspor’un menfaatleri. Kendilerine her türlü desteği vereceğiz.  Hiçbir sıkıntı yok. Bizim konudaki fikrimiz bu. Saygı görür, görmez.”

BİZ TRANSFERİ AÇAMAYIZ

Genç kongre için çalışma yaptıklarını henüz transferi açacak bütçeyi oluşturamadıklarını belirterek; “Bizim 3 Milyonluk bütçemiz var. Bu bütçeyi kendi aramızda yönetim kurulu arkadaşlarımızla yaptık. Bu bütçe şuan ki şartlarda sadece takımı bir arada tutmaya yetiyor. Bu seneki takım bence başarılı bir takımdı. Finale kadar geldik ama Allah nasip etmedi olmadı. Yani 3 Milyonluk bütçeyle sadece bu takımı bir arada tutabiliriz. Transferi açmak için 3 Milyon TL daha kaynak lazım. Biz 15 gün önce konuştuğumuz yerdeyiz. İstanbul’da sponsorluk görüşmelerimiz devam ediyor. Hatır, gönül, eş dost muhabbetleriyle bir yere kadar geldik. Ancak bende bunda başarılı olacağımıza inanıyorum. İstanbul seçimlerinin olması bu süreyi uzattı. Sürünceme devam ediyor. Bu yüzden elimizde net bir şey yok.”

Yorumlar (2)
recko 4 yıl önce
çocukları pazartesi salıya kadar tutarız diyoe-rsunuz birde ödeyin borcunuzu ne demek yok giderler mişte bilmem neymişte defolsunlar gitsinler sen önce borcunu öde sonra aday ol
recko 4 yıl önce
sen 3 milyon vardıda ne diye futbolcular tff ye gidiyor ödeyin borcunuzu futbolculara seneyede desene sizin elinize kalacak bu takım tatangalar ne oldu ses yok öde topcuların borcunu seçime gireceksende yönettimini belirle gir seçime böyle getir beş milyonu bilmem ne sen önce topcuların borcunu öde tatangalar nerdesiniz sesinizi çıkarın çıkmıyor sesiniz degilmi 5 bin bilet var ortada yediginiz 5 bin bileti sessizligi bu