Sakaryaspor Kulüp Başkanı Basın kuruluşlarını gönderdiği yazılı açılama ile yeni kongre tarihini açıkladı." />

banner212

banner211

Halit Evin Kongre Tarihini açıkladı

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Basın kuruluşlarını gönderdiği yazılı açılama ile yeni kongre tarihini açıkladı.

Sakaryaspor 19.12.2012, 16:19
Halit Evin Kongre Tarihini açıkladı
banner218

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Basın kuruluşlarını gönderdiği yazılı açılama ile yeni kongre tarihini açıkladı.İşte Kulüpten yapılan resmi açıklama

 

13.12.2012 Tarihinde yapılan Sakaryaspor Kulübü Derneği Olağanüstü Kongresinde Sakarya Kamuoyunun birlik ve bütünlüğünü sağlama adına Divana verilen liste de şahsım Başkan olarak yazılmış ve diğer Yönetim Kurulunda yazılan şehrimizin gerçek değerleri olan Sayın Milletvekillerimiz, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız, Sayın İlçe Belediye Başkanlarımız ve değerli Sivil Toplum Örgüt Başkanlarımızın bilgisi olmadan yazılmış idi.

 

Her zaman manevi güç olarak gördüğümüz değerlerimiz ile Sakaryasporumuzun daha güçlü bir Yönetim oluşturma adına yapılan bu liste sanırım bundan sonraki süreçte şehrin var olan dinamiklerini harekete geçirecektir. Bu istek ve düşünceler ile 19.12.2012 Tarihinde olağanüstü Kongre kararı alınmıştır.

 

Söz konusu Olağanüstü Kongrenin ilki  05.01.2013 Çoğunluk sağlanamaması halinde ise 12.01.2013 Tarihinde yapılacaktır.

 

Şehrimizin birlik ve bütünlüğünü sağlayan tek markamız olan Sakaryasporumuza katkılarımızın sınırsızlığını belirtir, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada oluşacak tüm yönetimlere aynı özveri ile katkı sağlayacağımı ifade ederim.

 

Saygılarımla,

 

Halit EVİN

 

banner220
Yorumlar (0)