HANİ TAKIMA BORÇ KALMAYACAKTI?

28 Şubat Perşembe günü düzenlenen basın toplasında yönetim sezon sonunda hiçbir futbolcuya borçlarının kalmayacağını açıklamıştı.

Sakaryaspor 31.05.2019, 13:53 31.05.2019, 22:55
HANİ TAKIMA BORÇ KALMAYACAKTI?

BORÇ ÖDENMEDİ

Sakaryasporlu futbolcular, TFF 2.Lig’de Amed Sportif Faaliyetler maçı öncesinde maçbaşı ödemeleri yapılmadığı için idmana çıkmayarak boykot kararı almıştı. Yönetim bu sorunu çözdükten sonra 28 Şubat Perşembe günü futbolcularla birlikte basın toplantısı düzenleyerek sezon sonunda hiçbir futbolcuya borçlarının kalmayacağının sözünü vermişti. Hüsranla sona eren sezonun ardından Başkanvekili Cumhur Genç yeni sezon öncesinde takıma 1.5 Milyon borçlarının olduğunu açıkladı.

SÖZ VERDİLER

28 Şubat’ta yapılan basın toplantısında Başkan Cevat Ekşi şu açıklamayı yapmıştı:  “Futbolcu arkadaşlarımıza borcumuz yok demiyorum. Ancak bizim oyuncularımız karakterli oyuncular, para için değil şampiyonluk için mücadele ediyorlar. Biz futbolcularımıza söz verdik. Sezon sonunda bu takımda kimsenin alacağı kalmayacak. BMC sponsorluğundan verilecek çekleri erken tarihe çekerek kendi aramızda paraya dönüştüreceğiz. Biz büyük bir aileyiz. İnşallah sezon sonunda Sakarya şehrine şampiyonluğu hediye edeceğiz” dedi.    

KAYNAK: YENİHABER GAZETESİ

Yorumlar (2)
tatanga 5 yıl önce
cumhur genç,hüseyin aydınlı,halit evin,orhan şeşen siz mümkünse kulübün önünden bile geçeyim
İsmet 5 yıl önce
Geçen dönem futbolcuları paragöz diye gönderen Kulübü borca sokan yönetime ve şimdiki yönetime sesleniyorum hiçbir futbolcu babanın oğluda olsa parasız oynamaz bunu da birkez daha gördük sahada resmen yürüdüler ben bir tatanga olarak gelecek yönetime sesleniyorum bu insanları dahada üzmeyin hatta dalga geçmeyin Kulübe paralı ve akıllı kişiler gelsin