banner212

banner211

İç Transferde işler kötü gidiyor

Transfer komitesi iç transfer görüşmelerinde bir hayli zorlanıyor.

Sakaryaspor 24.05.2012, 12:24
İç Transferde işler kötü gidiyor
banner218
Transfer komitesi iç transfer görüşmelerinde bir hayli zorlanıyor. 5 oyuncu takımdan ayrılma kararını alırken birkaç oyuncu daha mevcut alacaklar ödenmezse yönetime gitmek istediğini söyledi. Sakaryaspor'un ayakta durabilmesi için yine her yol transfere çıkıyor.

5 oyuncu gitti

Sakaryaspor'da iç transfer görüşmelerinde hesaplar tutmuyor. Tek tek oyuncuları görüşme odasına alan transfer komitesi bir hayli terliyor. Salih, Berat, Şaban, Görkem ve Cüneyt takımdan ayrılma kararı alan ilk 5 oyuncu. Bu isimleri takımda tutmayı başaramayan yönetime İlkay ve Muharrem'de gitme sinyali verdi. İki oyuncu da transfer komitesine geçen seneki alacaklarının ödenmesi halinde takım kalacaklarını bildirdi.

İlerleyen günlerde takımdan ayrılacak olan başka oyuncunun olup olmayacağı merak ediliyor. Endişe yaratıyor Sakaryaspor'da iç transfer görüşmelerinde yaşanan bu gelişmeler herkesin canını sıkıyor. 5 oyuncunun gitmesiyle takımın iskeleti neredeyse çöktü. Elde kalan genç oyuncularla 2.Lig'de verilecek olan mücadele endişe yaratıyor. Camianın büyük bölümü transfer açılmadan mevcut kadro yapısı ile başarılı olmanın zor olduğu görüşünü ısrarla savunmaya devam ediyor. Özellikle takımdan giden önemli oyuncuların ardından transferin açılmasının kaçınılmaz olduğu belirtiliyor.

banner220
Yorumlar (0)