banner212

banner211

''İKİSİ DE AHLAKSIZLIK YAPTI''

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş şehir ve ülke gündemini Haberlisin.com canlı yayınında değerlendirdi. 

Sakaryaspor 31.05.2020, 15:03 31.05.2020, 15:49 UTKU KAYNAR
''İKİSİ DE AHLAKSIZLIK YAPTI''
banner218

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ecevit Keleş şehir ve ülke gündemini Haberlisin.com canlı yayınında değerlendirdi. Keleş, Ak Parti Sakarya Milletvekili  Ali İhsan Yavuz ve Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç için sert sözler sarf etti.


Sakaryaspor ile ilgili günlerdir konuşulan 2.5 milyon konusuna değinen Başkan Keleş, “Birisi milletvekili birisi Sakaryaspor’un başkanı. Kim ne vermiş kim ne vermemiş bellidir. Bunu polemik konusu yapıp gündeme vermek yanlıştır. Benim nezdimde ikisi de ahlaksızlık yapmışlardır. Bu ülkenin yargısı vardı, bazı şeyleri çıkıp da basının önünde konuşamazlar. Üzerinden siyaset yapılmayan bir Sakaryaspor ile çok iyi şeyler başarabiliriz. Ağzımızdan çıkacak her yanlış şey bu markamıza zarar verir. Beraber bağış topladılar, beraber dolaştılar. Sakaryaspor üzerinden siyaset yapıyorlar, rant sağlamaya çalışıyorlar. Bir şeyler varsa beraber oturulur konuşulur, yargıya taşınır ve suçlu cezasını çeker. Böylelikle markamıza zarar vermemiş oluruz” şeklinde konuştu.

banner220
Yorumlar (2)
Adem Hatipoğlu 3 yıl önce
Aynı köylü ,hatta komşu olmanız ve hatta Ali İhsan Yavuz'u çok iyi tanımama rağmen hiç bir zaman ahlaksız hiç ise girmiyeceğini bilmeme rağmen rant uğruna oy uğruna dostunu farklı partide olmasından dolayı ahlaksız diyen kisimi ahlaklı ,iyi adamsın fakat yanlış yerde yuruyon.yolunu düzelt
BozaEngin 3 yıl önce
İnsanların ahlâkına hele ki Sakaryaspor başkanına dil uzatma hakkını kendinde nasıl bulursun. Sizin oturduğunuz koltuklar kirlidir siz siyaset yaparsınız işiniz bu lakin Sakaryaspor siyaset üstüdür. Biz şehir sevdalıları sizlerden korumaya çalışıyoruz bu makamı ve camiayı. Gölge etmeyin başka ihsan istemeyiz.