banner212

banner211

İŞTE YENİ KONGRE TARİHİ

Sakaryaspor’da olaylı kongrenin ardından mevcut yönetim olağanüstü genel kurulun üçüncü toplantısını 11 Temmuz’da yapılacağını açıkladı.

Sakaryaspor 24.06.2019, 16:29 24.06.2019, 18:15 Erdem Yıldırım
İŞTE YENİ KONGRE TARİHİ
banner218

Sakaryaspor’da 23 Haziran’da yapılan olağanüstü genel kurulun ikinci toplantısında yaşanan olaylar nedeniyle başkanlık seçimi yapılamamıştı. Kongre’de Divan Kurulu’nda görev alan Yasin Darcan ile Batuhan Severcan Dernekler Masası’na giderek kongre tutanaklarını teslim etti.

Kongre tutanaklarının teslim edilmesinin ardından mevcut Başkan Cevat Ekşi vakit kaybetmeden kongrenin üçüncü toplantısının tarihini belirledi. 11 Temmuz Perşembe günü saat 14.00’te Rüstemler Tesisleri’nde kongrenin üçüncü ayağı gerçekleşecek.

23 Haziran’da yaşanan olağanüstü olaylar nedeniyle kongrenin ikinci toplantısı da yapılamadığı için olağanüstü genel kurul üçüncü toplantıya ertelendi. Buna göre 11 Temmuz’daki kongrede başka bir olumsuzluk yaşanmadığı takdirde Sakaryaspor’un yeni başkanı belli olacak.

Yorumlar (2)
recko 4 yıl önce
al şimdi başına çal yap yönetimini al sakarspor size kaldı hiç bi başkan adayı çıkmaz artık cumhur bey bakalım ne yapacaksın şimdi rahatladınızmı tatangalar amatör e kadar gider bu takım para yok pul yok birde kafa tutmalar belediyeye hayırlı olsunmuş ne oldu 3 milyonun vardı ben bırakmam diyordun belediye destek yapmam ben para vermem deyince çektin el frenini oldu belediye verecek sen hava yapacan yok öyle bişey yap şimdi yönetimini şak şak çılarınıda al arkana oynayın kendiniz 11 çıkartırsınız siz kendi aranızdaaa
recko 4 yıl önce
cumhur bey hani diyordun yaaa bu seçim olması lazım yoksa topçular gider en geç salı günü diyordun yaa sözleşmeli topcuların senin nasıl gidecek biz paralarını vermedim desenize o yüzden giderler anlat bizde dinliyelim yaptıgınız hataları yönetim olması laazım yoksa kaçacak topçular çekilmeseydinde topçuları tutsaydın o olmıyan 3 milyonlaaaaa