Sakaryaspor yönetiminin kongre kararı almasının ardından Sakarya kamuoyunun daha önce Sakaryaspor ismi ile birlikte hiç anmadığı bir ismin, Kortan Aksu'nun liste hazırlığı içinde olduğu konuşulmaya başlandı." />

banner212

banner211

Kamuoyu Kortan Aksu'yu inandırıcı bulmadı

Sakaryaspor yönetiminin kongre kararı almasının ardından Sakarya kamuoyunun daha önce Sakaryaspor ismi ile birlikte hiç anmadığı bir ismin, Kortan Aksu'nun liste hazırlığı içinde olduğu konuşulmaya başlandı.

Sakaryaspor 31.10.2012, 09:06
Kamuoyu Kortan Aksu'yu inandırıcı bulmadı
banner218

Sakaryaspor yönetiminin kongre kararı almasının ardından Sakarya kamuoyunun daha önce Sakaryaspor ismi ile birlikte hiç anmadığı bir ismin, Kortan Aksu'nun liste hazırlığı içinde olduğu konuşulmaya başlandı.

Geçtiğimiz günlerde SRT televizyonunda yayınlanan Sporyum programında ve SakaryaHalk gazetesinde Sakaryaspor ile ilgili liste çalışmalarını anlatan Kortan Aksu'nun Sakaryaspor projesi her ne kadar kulağa hoş gelse de kamu oyu tarafından pek de inandırıcı bulunmadı.


Transferi açarız demedi !

Delege çoğunluğunun Halit Evin ve İsmail Gürses gibi isimlere yakın çevrelerde bulunmasını kastederek ;'Tüzük değişirse transfer açılma olasılığı yüksek' diyen Aksu'nun Sakaryaspor'un en büyük sorunu olan transfer yasağını kaldırabileceğine inananların sayısı oldukça az.


Liste çalışması mı ? Reklam mı ?

Geçmiş de alt yapı konusunda önemli deneyimleri bulunan Kortan Aksu yarın Sakarya'ya gelerek liste çalışmaları konusunda başta Vedat Yaşlıca olmak üzere bir çok isim ile görüşüp son kararını vermesi bekleniyor.


Öte yandan her kongre döneminde çeşitli isimlerin benzer şekilde ortaya çıkması nedeni ile Kortan Aksu'nun liste açıklamalarını bir çok taraftar sosyal medyada reklam olarak da değerlendirildi.

 

Yorumlar (9)
Murat Kesin 10 yıl önce
Reklam Kokan hareketler bunlar transferi açmak kim bunlar kim
Zafer Özdir 10 yıl önce
Her kongrede bende adayım bende adayım diyenleri mansetlere taşıyor sakarya medyası.Sıkıldık artık bu işlerden
Cemil 10 yıl önce
reklam yapmanuın en kolay ve ucuz yolu sakaryaspor başkanlığına adayım demek.Şimdi bu sitelere gazetelere reklam vermek istesen dünyanın parası ama sakaryaspor'a adayım de projem var de bedava reklam işte
reklamlar reklamlar reklamlar 10 yıl önce
Tamam alt yapı konusunda geçmişte tecrübeleri olduğu aşikar ama şuan olmazsa olmaz transferin açılması.Transfer açılmaz ise küme düşeceğimiz kesin
necip fazıl 10 yıl önce
tanırım kendisini hemde iyi...sever reklami şekil yapmayı .sakaryaspor fenerbahçenin alt yapı değil öyle bedavadan senin gibilere yedirmezler aslanım.sen git futbol okulu çalıştır halı saha çalıştır .
ismetttttttt 10 yıl önce
Fenerbahçe alt yapısı falan bunlar fasa fiso işler transferi açabilecekmisin ben ona bakarım
adayım adaysın adaylar 10 yıl önce
ne saçma işlerya işi gücü olmayan sakaryaspor adayım diyor.Geçen dönemde benzer bir bombayı sinan panta yapmıştı
sertan 10 yıl önce
boş işler bunlar bu adamları yazıp çizmeniz bile hata
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın