9 Kasım da yapılacak Sakaryaspor Olağanüstü genel kurulu öncesinde yeni bir oluşumun öncülüğünü yapan Kortan Aksu basın mensupları ile bir araya geldi." />

banner212

banner211

Kortan Aksu Gazetecilere Masal Anlattı

9 Kasım da yapılacak Sakaryaspor Olağanüstü genel kurulu öncesinde yeni bir oluşumun öncülüğünü yapan Kortan Aksu basın mensupları ile bir araya geldi.

Sakaryaspor 05.11.2012, 16:52
Kortan Aksu Gazetecilere Masal Anlattı
banner218

9 Kasım da yapılacak Sakaryaspor Olağanüstü genel kurulu öncesinde yeni bir oluşumun öncülüğünü yapan Kortan Aksu basın mensupları ile bir araya geldi.


Elmas Garden da yapılan basın toplantısında konuşan Kortan Aksu, başkanlık hevesi içerisinde olmadığını Sakarya’nın ileri gelen 10 iş adamı ile görüştüğünü fakat hiçbirinin bu mali külfetin altına girmek istemediğini belirtti.


Transferi açmayacak

Basın Mensuplarının transferi açacakmısınız yönündeki sorularına Kortan Aksu; ilk  etap da transferi açamaya gerek olmadığı takımın ligde kalabileceği yanıtını verdi.


Sakaryaspor’un herşeyden çok kurumsallaşmaya ihtiyacı olduğunu belirten Aksu sponsorları belirlenmiş bir çok projeleri olduğunu  fakat yine de bunların gerçekleşmesi için Büyükşehir Belediye başkanında desteğinin şart olduğunu söyledi.


Oluşumlara destek veririz.

7 Kasım daki kongreye kadar çalışmalaranı sürdüreceklerini gerekli desteği görmeleri halinde göreve talip olacaklarını belirten Kortan Aksu, başka bir oluşum olması halinde de destek veremeye hazır olduklarını söyledi.


Sakaryaspor’un önündeki en büyük engel olan Transfer yasağı hakkında herhangi bir çözüm üretmeyen Kortan Aksu ve ekibi Sakaryaspor’un geleceğine yönelik bir çok proje üretmişler.

İşte o projeler

-Sakaryaspor alt yapısının başına çok önemli bir hocayı getirerek alt yapıdaki oyuncu sayısını artırmak istiyoruz

-Ailelerin en çok kullandığı yerler, AVM'lere 'Store' lar açmayı planlıyoruz.

Gösteri salonumuzu açıp, okullara, liselere, üniversitelere, gösteriler düzenlemeyi planlıyoruz.

- Sakaryaspor markası altında bir petrol ofisi açmayı planlıyoruz.

-Sakaryaspor markasında çocuklarımız için 'Sakaryaspor KidsClub' adında bir anaokulu açmayı planlıyoruz.

-SakaryaSpor'un kullanabilecek bir sosyal tesis açmayı planlıyoruz, Kongrelerimizi toplantılarımızı oteller veya restoranlar yerine kendi müessesemizde yapabilmek için.

-Planladığımız 'Sapanca Gölü' ortasında bir 'yüzer ada' projemiz var.Sponsorlarımız bu plan için hazır.

Yorumlar (1)
muhammed soylu 10 yıl önce
Gelen gideni araticak gibi hiç inandirici değilsin Kortan bey..Bu yonetim ve teknik heyetin kalmasından yanayım ben