banner212

banner211

Olgunlarda 4.gün sonuçları

Olgunlar turnuvasınında 4.ncü akşam oynan maçlarda bu sonuçlar alındı

Sakaryaspor 10.06.2013, 09:40
Olgunlarda 4.gün sonuçları
banner218

 Pulat Yılmazer İnşaat: 4-Ses-San Makine&Adak Elektrik: 0

Hakem: Mehmet Alemdar

Pulat Yılmazer İnşaat: Hüseyin Fındıkçı, Mehmet Uçar, Coşkun Belat, Hakan Dursun, Ercan Sofuoğlu, Bülent Belat, Aydın Şahin, Özgür Yusuf Reisoğlu, Musa Şahin, Abdullah İleli, Metin Kılıç

Antrenör: Sinan Tanta

Ses-San Makine&Adak Elektrik: Servinç Tanık, Fevzi Üzel, Cihan Yıldız, Özdemir Duman, Harun Duran, Recep Yıldız, Tuna Başar İşlek, Adnan Adak, Nihat Akın, Selçuk Gürel

Antrenör: Asır Uslu 

Goller: Dk.5 Bülent Belat, Dk.33 Aydın Şahin, Dk.38 Coşkun Belat, Dk.39 Metin Kılıç (Pulat Yılmazer İnşaat)

---   

 Krinan Makine: 6-S.G.K.: 1

Hakem: Haydar Çay

Krinan Makine: Adem Beşli, Yüksel Gümüş, Nejat Ersin, Osman Altıntaş, Narin Çınar, Ogün Öztürk, Abdullah Azizoğlu, Metin Yıldız, Adnan Esen, Göksel Argun

Antrenör: Metin Yıldız

Sosyal Güvenlik Kurumu: Mahmut Cimbat, Yılmaz Demir, İbrahim Ceylan, Muammer Keçici, Yüksel kadıoğlu, Ali İhsan Tarım, Ali Kudu, Yahya Akyol, Halil Bilir, Abdullah Şentürk

Antrenör: Aytaç Akın

Goller: Dk.12 Nejat Ersin, Dk.13-46-49 Metin Yıldız, Dk.35 Narin Çınar, Dk.43 Yüksel Gümüş (Krinan Makine), Dk.17 Yahya Akyol (S.G.K.)

---

 Suev İnşaat: 5-H.T. Kuyumculuk: 3

Hakem: Gökhan Kahyacık

Suev İnşaat: Şaban Çolak, Faruk Sarman, Hakan Çimen, Tuncay Budakin, Turan Taşkın, Sadettin Demirtaş, Mustafa Kocabey, Sedat Altıntaş

Antrenör: İrfan Arkan

H.T.Kuyumculuk: Mehmet Büyüksarı, Ulaş Meyan, Serhat Bozkurt, Ahmet Haşlak, Ali Yılmaz, Süleyman Çelik, Ersin Sarı

Antrenör: Hakan Tenekeci

Goller: Dk.3-6 Ahmet Haşlak, Dk.27 Ulaş Meyan (H.T. Kuyumculuk), Dk.4 Turan Taşkın, Dk.32 Mustafa Kocabey, Dk.35 Sadettin Demirtaş, Dk.47 Faruk Sarman, Dk.50+1 Sedat Altıntaş (Suev İnşaat)

--- 

 TÜVASAŞ: 5-Lezita Piliç: 1 

Hakem: Engin Bıçak

TÜVASAŞ: Muhsin Öztunç, Hüseyin Toç, Engin Özdemir, Mevlüt Akbaş, Ahmet Demir, Şemsettin Ege, Aydın Kurucu, Hakan Ergünoğlu, Levent Berber, Mustafa Kantarcıoğlu

Antrenör: Murat Çiçek

Lezita Piliç: Zeki Dönmez, Ahmet Erdoğan, Faruk Baştürk, Vedat Temizel, Bülent Hatipoğlu, Edip Dokumacı, Bülent Yılmazcan, Muzaffer Karabulut, Mehmet Sarı, Yalçın Dingenç, Nedim Çalman, Ersin Bilgin

Antrenör: İrfan Şimşek

Goller: Dk.5 Aydın Kurucu, Dk.11 Hüseyin Toç, Dk.19 Mevlüt Akbaş, Dk.32-44 Ahmet Demir (TÜVASAŞ), Dk.15 Yalçın Dingenç (Lezita Piliç)

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

10 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Hun İlaçlama-Burakcan İnşaat (Hakem: Gökhan Üresin)

Saat 21.00 Efsane-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi (Hakem: Murat Taşçıkar)

Saat 22.00 Akyazı Apsuvara-Beşkardeşler Mobilya (Hakem: Ertuğrul Kardeş)

Saat 23.00 Paksan Kireç-Parkoil İmparator Tur (Hakem: Ozan Zımba)

---

11 Haziran Salı

Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk-Türk Temizlik (Hakem: Salim Karahan)

Saat 21.00 Gün İnşaat&Coşkunspor-AR Metal (Hakem: Arif Sucuoğlu)

Saat 22.00 Katlı Pazar Yeri&Musa Giyim-Sakarya Ertaş Harita (Hakem: Mehmet Akıncık)

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Kaynarca Ayan İnşaat (Hakem: Mehmet Öztürk)

 

Yorumlar (0)