banner212

banner211

Oluşumcuların ilk hedefi Yönetim

Erdinç Şehit'in davetiyle bir araya gelen eski başkan ve yöneticiler, Sakaryaspor'u ayağa kaldırmak üzere ellerini taşın altına koyma kararı aldılar.

Sakaryaspor 03.05.2013, 18:01
Oluşumcuların ilk hedefi Yönetim
banner218

Sakaryaspor'a yönelik bir süredir İstanbul odaklı oluşum çalışmaları yapan Erdinç Şehit, eski başkan ve yöneticileri bir araya getirerek somut bir adım daha attı.

Kulübün vergi ve sigorta borçlarına muhatap olma riskiyle karşı karşıya olan 2005'ten bu yana başkanlık ve yöneticilik yapan isimlerin büyük bölümünün katıldığı toplantıda durum tespiti ve yol haritası üzerinde duruldu.
Eski başkanlardan Sakarya Barosu Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu ve Avukat Hüseyin Aktürk'ün hukuksal boyutta bilgi verdiği toplantıda, Sakaryaspor'un yeniden ayağa kalkması gerektiği yönünde görüş birliğine varıldı. Hacıeyüpoğlu burada, kulübün öncelikli sorununun para olmadığını, güçlü ve istikrarlı bir yönetim kurulunun oluşmasıyla ciddi kaynak akışının sağlanabileceğini aktardı.Eski başkan ve yöneticilerin önümüzdeki Salı günü bir kez daha toplanacakları bilgisi verilirken, mazeretli olarak katılamayan Halit Evin, İsmail Gürses gibi isimlerin de yapılacak bu toplantıda olmaları bekleniyor


KAYNAK:Yeni Sakarya Gazetesi

Yorumlar (0)