banner212

banner211

Saha Giriş kartları yine yetişmedi

Basın mensuplarının profesyonel liglerde maçlara giriş kartlarının düzenlemesini yapan TSYD Sakarya temsilciği serbest giriş kartlarını yeni sezona yetiştiremedi.

Sakaryaspor 03.09.2013, 12:00
Saha Giriş kartları yine yetişmedi
banner218

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sakarya İl Temsilciliği geçen sezon olduğu gibi bu yılda geleneği bozmadı! Basın mensuplarının profesyonel liglerde maçlara giriş kartlarının düzenlemesini yapan TSYD Sakarya temsilciği serbest giriş kartlarını yeni sezona yetiştiremedi.

 

Basın mensupları ligin ilk maçına eski kartlarıyla girmek zorunda kaldı. Ağustos ayının başında serbest giriş kartı formlarını teslim alan TSYD Sakarya Şubesi 1 aylık süreçte kartları yetiştirmeyince tepki topladı. Akreditasyonlarda bazı sıkıntılar yaşanırken, foto muhabirlerine yeni sezon önlükleri teslim edilmeyince bazı basın mensupları maçı tribünden izlemek zorunda kaldı. TSYD Sakarya Şubesi’nde ne görev yaptığı bilinmeyen Temel Yürek ise yaşanan sorunları çözmek yerine vurdumduymaz tavrıyla bu işlerden sorumlu kişi olan TSYD İl Temsilcisi Zeki Aydıntepe’yi işaret etti. Basın mensupları Aydıntepe’nin bir an önce yaşanan sorunları çözmesini beliyor.

 

 

Kaynak: Yenihaber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)