Sakaryalı Validen Sakaryaspor'a Jest

Sakaryalı Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak Sakaryasporlu futbolcular Ürgüp'te yemek verdi.

Sakaryaspor 09.08.2014, 23:39 09.08.2014, 23:53 UTKU KAYNAR
Sakaryalı Validen Sakaryaspor'a Jest

 Sakaryalı Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak Sakaryasporlu futbolcular Ürgüp'te yemek verdi.Yemeğe bir dönem Sapanca'da Kaymakamlık yapan Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan'da katıldı .Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın,Futbol Şubesi sorumlusu Uğur Çelikaslan,Teknik Heyet ve yeşil siyahlı futbolcular katıldı.

 VALİ ÇAKACAK,''SİZİN BAŞARILARINIZ HEPİMİZİ MUTLU EDİYOR''

Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak yıllar önce Sakarya'dan ayrılmasına rağmen hiç bir zaman Sakarya'dan ve Sakaryalılık ruhundan kopmadığını belirterek,''Benim bir futbol geçmişimde var.Sakarya'da Yıldırımspor'da oynadım.Memleketimin futbola ve Sakaryaspor'a olan sevgisini biliyorum.Bu bizim gibi Sakarya dışında yaşayanlarda da var.Sizin başarılarınız,bizleri mutlu ediyor,gururlandırıyor.İki hazırlık maçınızı izledim.. Bugün oynadığınız  karşılaşmada oynadığınız futbolu çok beğendim.Bu birlik ve beraberlik içinde memleketimin takımı Sakaryaspor'u hak ettiği yerlere getireceğinize inancım tam''dedi.

Sakaryaspor Kulup Başkanı Selahattin Aydın ise birlik ve beraberliğin önemli olduğunu ifade ederek,''Sayın Valimize bu duyarlı davranışı  için teşekkür ediyorum. Sağ olsun bizleri en iyi şekilde ağırladı.

Yorumlar (0)