Sakaryaspor'da kombine bilet fiyatları açıklandı

Sakaryaspor yönetimi tarafından Salı günü açıklanacağı bildirilen Kombine bilet fiyatları ani bir kararla bugün açıklandı

Sakaryaspor 01.07.2018, 18:05 01.07.2018, 18:08 SporExpres
Sakaryaspor'da kombine bilet fiyatları açıklandı

Sakaryaspor yönetimi tarafından Salı günü açıklanacağı bildirilen Kombine bilet ve üyelik fiyatları ani bir kararla bugün açıklandı. Yeşil Siyahlı yönetim resmi web sayfasından yaptığı açıklamada 2018-2019 sezonunda uygulanacak kombine bilet fiyatlarını duyurdu. Öte yandan Salı günü 12:00'de yapılacağı duyurulan toplu imza törenin saati 18:00 olarak değiştirildi.

Sakaryaspor basın sözcüsü Sinan Karabaş, yaptgığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

"Direk şampiyonluk parolası ile başladığımız çalışmalarımız tüm hızı ile sürüyor. Salı günü hep birlikte tarihi bir toplantıya tanıklık edeceğiz. Toplantı saatimiz taraftarımızın isteği üzerine saat 18.00 olarak revize edilmiştir. 

Anadolu Kulüpleri arasında en fazla üyeye sahip olabilme hedefi ile kulübümüzün geleceğinde söz sahibi olmak isteyen  taraftarımıza kapılarımızı açıyoruz. Üyelik bedelimizi 500 TL giriş aidatı 600 TL yıllık üyelik bedeli olmak üzere toplam 1.100 tl olarak belirledik. 

Sorumlu yöneticilerimizin tribün sözcülerinin de fikirlerini alarak belirlemiş olduğumuz 2018-2019 yılı sezonunda geçerli olacak Kombine Bilet fiyatlarımız ile bilet fiyatlarımızı da kamuoyu ile paylaşıyoruz. 

Üyelik bedeli ve kombine bilet satışı 3 Temmuz Salı günü Rüstemler tesislerinden 4 Temmuz Çarşamba gününden itibaren eski stad arkası dükkan 54 mağazamızdan yapılabilecektir. 

Tüm Sakaryaspor taraftarını özlenen Sakaryaspor'u oluşturmak için üye olmaya ve kombine bilet alarak destek olmaya davet ediyor,  Salı günü yapacağınız toplantıya tüm Camiamızı bekliyoruz."

Yorumlar (0)