Abdülkadir, Kerem ve Selim’in takıma dahil olmasıyla önde eli rahatlayan Necmettin Sert, hücum organizasyonu çalıştırıyor." />

banner212

banner211

Sakaryaspor Hücüm çalışıyor

Abdülkadir, Kerem ve Selim’in takıma dahil olmasıyla önde eli rahatlayan Necmettin Sert, hücum organizasyonu çalıştırıyor.

Sakaryaspor 07.02.2013, 14:37
Sakaryaspor Hücüm çalışıyor
banner218

Abdülkadir, Kerem ve Selim’in takıma dahil olmasıyla önde eli rahatlayan Necmettin Sert, hücum organizasyonu çalıştırıyor.

 

Sakatlıkları nedeniyle Polatlı Bugsaş ve Ünyespor karşılaşmalarında görev alamayan Abdülkadir Akyıldız, Kerem Eryılmaz ve Selim Çatalbaş, Çankırıspor maçı öncesi transfer gibi geldi. Yeşil-Siyahlı takımla hazırlıklara katılan üç oyuncu, teknik direktör Necmettin Sert’in hücum planında elini rahatlattı.

Sert’in deyimiyle Polatlı ve Ünye karşılaşmalarında iyi mücadelenin yanı sıra ilk yarıdaki çok gol yeme alışkanlığını da sona erdiren Yeşil-Siyahlı takım, artık ofansif sorun üzerinde duruyor. Yaşanan top kayıpları, son paslarda tercih ve zamanlama hatalarının önüne geçmeyi planlayan Sert, dün itibariyle hücum ağırlıklı çalışmalara start verdi.


Planın en önemli  ayağı

Güçlü fiziği ve etkili futboluyla ilk yarı takımın gözdesi olan Abdülkadir Akyıldız’ın ligde iki hafta süren forma hasreti muhtemelen Çankırı’da son bulacak. Kasığındaki problem nedeniyle ikinci yarıya tribünde giren yetenekli oyuncu, Sert’in hücum planının en önemli ayağı olacak.

 

Muhammer’e istirahat

 

Yeşil-Siyahlı takımın sol kanat oyuncusu Muhammer Başoğlu’nun bel problemiyle başı yine dertte. Ağrıları artan yetenekli futbolcu için bir haftalık istirahat kararı verildi. Teknik direktör Necmettin Sert, “Tedavi görüyor, aynı zamanda dinlenmesi gerekiyordu. Muhammer, bu hafta bizimle olamayacak. Haftaya durumuna bakacağız” dedi.


Kaynak:YeniSakarya Gazetesi

Yorumlar (0)