Sakaryaspor için hayırlısı olsun

Selahattin Aydın ve yönetim kurulu seçime gelen 105 Üyenin açık oyları ile Sakaryaspor’u yönetmek üzere görev başına getirildiler.

Sakaryaspor 11.07.2013, 17:50
Sakaryaspor için hayırlısı olsun

Sakaryaspor Kulübü’nün olağanüstü genel kurulunun ikinci ayağı dün Satso toplantı salonunda gerçekleşti ve seçime giren tek listenin sahibi Selahattin Aydın ve yönetim kurulu seçime gelen 105 Üyenin açık oyları ile Sakaryaspor’u yönetmek üzere görev başına getirildiler.İş başına gelen Sakaryaspor’un yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor : Başkan Selahattin Aydın, Muzaffer Güneş, Ali Dünya, Hayrettin Değirmenci, Zekeriya Kestane, Rahmi Sak, Ferit Şahin, Ali Kayabaşoğlu, Nuri Paker, Tacettin Koç, Yavuz Köprülüoğlmu, Abdullah Şen, Adnan Sipahi, Metin dirim, Rıdvan Duran, Murat Atçı, İbrahim Nalbant.


GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Sakaryaspor’un Satso Salonunda yapacağı genel kurul öncesinde ve devamında sıkı güvenlik önlemleri alında. Ama beklenen olmadı ve salona gelebilen ancak 105 Delege ile birlikte Tatangalardan bakraç kişinin de eklenmesiyle Sakaryaspor genel kurulu sade bir biçimde yapıldı ve genel kurul öncesi 95 ve genel kurul süresince gelenlerle salondaki 105 Kişinin yaptığı açık oylama ile Selahattin Aydın ve ekibi iş başına geldi.


DOĞRUCAN’IN VEDA KONUŞMASI

Genel kurulun açılış konuşması Sakaryaspor kulüp Başkanı Metin Doğrucan yaptı. Doğrucan konuşmasının bir bölümünde yaptıklarını anlatırken Sakaryaspor’un başına getirildikleri tarihe işaret ederek “ o günleri hiç anmak bile istemiyorum. Elektrikleri kesik, futbolcuları üşüyen ve her gün kapısında alacaklıların biriktiği bir Sakaryaspor bulduklarına değinen Doğrucan geçen süre içerisinde neler yaptıklarını anlatırken bazı gazetecilere de faturayı kesmekten kaçınmadı.

ADAY LİSTEDEN SÜRPRİZ KAYMALAR

Selahattin Aydın’ın hafta içerisinde hazırlamaya çalıştığı aday listede bulunan yöneticilerden bugün verilen listede bazı isimlerin olmadığı görüldü. Mesela haftalardır oluşumcuların birebir içerisinde bulunan Ergün Özkan ile İsmail Yenice’nin yedek listeye alındıkları görüldü. Bu arada Tuncay Şanlı’nın menajeri Hakan Özlü de yedek listede yer aldı. Ayrıca yedek listede Serdivanspor Kulüp Başkanı  İbrahim Şamlı’nın da yedek listede olduğu görüldü.


SELAHATTİN AYDIN AÇIK VE NET KONUŞTU

Seçimin gündeminde yer alan maddeler için kürsüye gelen Sakaryaspor yönetim kurulu üyesi Olcay Meriç faaliyet ve denetim raporlarını okudu ve yönetim ibra edildi. Daha sonra seçim maddesine geçildi. Divan Başkanı Erol Öztürk Hacıeyüboğlu listeleri sordu. Divan Başkanına tek liste verildi. Liste açık oylamaya sunuldu ve kabul edildi. Yeni Başkan Selahattin Aydın kürsüye gelerek ne için geldiklerini ve ne yapmak istediklerini anlatırken ne olursa olsun Sakaryaspor’un yurt genelinde çok konuşulan bir marka olduğunu ve bunun için Sakaryaspor adına ne gerekliyse yapacaklarına dair söz verdi.Daha sonra iki başkan birbirini tebrik ettiler. Yeni yönetim de basının ricasını kırmayarak bir toplu fotoğraf çektirdiler ve aralarında anlaşarak bugün saat 23.40’da Kulüp binasında toplantı yapmak üzere salondan ayrıldılar.


Yorumlar (0)