Erenler Çim sahada oynanan A-2 Ligi 2." />

Sakaryaspor-Karşıyaka:0-1 (A2)

Erenler Çim sahada oynanan A-2 Ligi 2.

Sakaryaspor 25.02.2013, 18:43
Sakaryaspor-Karşıyaka:0-1 (A2)

Erenler Çim sahada oynanan A-2 Ligi 2. Klasman grubu maçında liderliğe oynayan Karşıyaka için önemli A-2 Maçında Karşıyaka 45+1. Dakikada Tuncer’in kaydettiği golle Sakaryaspor A-2 Takımını 1-0 Yendi ve liderlik yolunda önemli bir engeli aşmış oldu.

 

Genellikle U-18 Takımında oynayan futbolculardan oluşan bir kadro ile sahaya çıkan yeşil-siyahlılar zevkli ve çekişmeli geçen mücadelede ellerinden geleni yaptılar ama ilk yarının uzatma dakikalarında kalelerinde gördükleri gole ikinci yarıda cevap veremediler ve sahadan 1-0 Yenik ayrıldılar. 1. Klasman grubunun Serdivan Hüseyin Ersin Stadında Sakaryaspor A-2 Takımı Karşıyaka ile berabere kalmış ve Karşıyaka’nın play-off grubuna çıkmasını engellemişti.


STAD : Erenler Çim Saha

HAKEMLER : Sait Tuzcu*** Özcan Kılıçkeser*** Okan Gül***

SAKARYASPOR A-2 : Ahmet** Cihan** Haluk** Yiğit Uğur*** Yiğit Göroğlu*** Enes*** Uğur** ( Mustafa** ) Mert** ( Kemal** ) Ahmet** Emrecan** ( Ömer** ) Onur Sarı** ( Onur Çakır** )

TEKNİK SORUMLU : İsmail Öz

KARŞIYAKA A-2 : Yiğit*** Turgay** Anıl*** Metin** Tuncer*** Berk** Cihan** ( Harun** ) Ali Kemal** ( Egemen** ) Emircan** ( Sinan*** ) Hakan** ( Erdal** ) Nevzat***

TEKNİK SORUMLU : Ülken durak

GOL : Dk. 45+1 Tuncer ( Karşıyaka )

Yorumlar (0)