banner212

banner211

Sakaryaspor -Kartalspor :1-1 (U16)

Erenler sentetik sahada oynanan U-16 Gelişim ligi maçında Sakaryaspor U-16 Takımı uzatma dakikalarında Mustafa’nın yüzde yüz kaçan gol pozisyonu ile mutlak üç puandan oldu v

Sakaryaspor 01.03.2014, 20:53 01.03.2014, 20:58 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor -Kartalspor :1-1 (U16)
banner218

 Erenler sentetik sahada oynanan U-16 Gelişim ligi maçında Sakaryaspor U-16 Takımı uzatma dakikalarında Mustafa’nın yüzde yüz kaçan gol pozisyonu ile mutlak üç puandan oldu ve karşılaşmadan 1-1 Berabere ayrılarak bir puana razı oldu.


HER İKİ YARIDA BİRER GOL

Kartalspor maçı iyi başladı ve mutlak iki gol pozisyonundan yararlanamadı. Daha sonra sahaya iyice yayılan Sakaryaspor U-16 takımı rakip kaleye yüklenmeye başladı. Bu pozisyonlardan birinde savunmadan geriye gelen topa ileriye çıkan Kaptan Celal çok iyi vurdu ve Sakaryaspor’u 1-0 Öne geçirdi. İlk yarı bu skorla sona erdi. Maçın ikinci yarısında Kartalspor fizik gücünü ortaya koydu ve sahaya iyice yayılmaya başladı. Maçın 51. Dakikasında bir yan topta ileriye çıkan Mustafa topu kale direğine çarptırarak ağlarımıza gönderdi ve maçı 1-1 Berabere duruma getirdi. Maçın uzatma dakikalarında 80+2’de oyuna ikinci yarıda giren Bedirhan  sağdan ceza alanına girdi ve topu çok iyi bir yere kesti. O anda topla buluşan Mustafa bomboş pozisyonda topu dışarı atınca Sakaryaspor U-16 Takımı 3 Puan yerine bir puana razı oldu ve maç ta 1-1 Berabere sona erdi.

SAHA : Erenler sentetik

HAKEMLER : Ahmet Şanslı*** Z. Abidin Erdoğan*** Bahadır Başalı***

SAKARYASPOR U-16 : Kadircan*** Celal*** Tolunay** Emre*** Arda*** Mustafa** Errad*** Abdül Samet** Berk*** İbrahim Can** ( Kubat Ceyhun** ) Furkan Top** ( Bedirhan** )

TEKNİK SORUMLU : Murat Özgen

KARTALSPOR U-16 : Kubilay*** Hakan** ( M. Oğuzhan** ) Furkan** Mustafa*** Tolga ( Ekrem*** ) Mustafa Şeker** ( Mehmet Resül** ) Enes** ( Ömer** ) İbrahim** Harun** Görkem*** Hayrullah**

TEKNİK SORUMLU : İrfan Çetin

GOLLER : Dk. 15 Celal ( Sakaryaspor ) Dk. 51 Mustafa Dönmez ( Kartalspor )


Yorumlar (0)