banner212

banner211

SAKARYASPOR’DA FERHAT ŞOKU

Sakaryaspor’da Ferhat Yazgan’la yollar ayrıldı.

Sakaryaspor 19.07.2019, 14:27 19.07.2019, 18:43 Erdem Yıldırım
SAKARYASPOR’DA FERHAT ŞOKU
banner218

Sakaryaspor’da Ferhat Yazgan’la yollar ayrıldı. Yönetim Ferhat Yazgan’dan yeni sezon ve geçen sezondan alacağı için indirim talep etti. Ancak Yazgan’la maddi konularda anlaşma sağlanamadı. Sözleşmesini tek taraflı fesheden Ferhat Yazgan, takımdan resmen ayrıldı.

Bu sezon için 950 bin TL sözleşmesi olan Ferhat Yazgan’ın geçen sezondan ise 400 bin TL alacağı bulunuyor. Ferhat’ın sözleşmesini feshetmesiyle birlikte Sakaryaspor, tecrübeli oyuncuya yaklaşık 1 Milyon 350 bin TL borçlandı.

Şimdi ne olacak?

Bu durumdan yine her zaman olduğu gibi Sakaryaspor zararlı çıktı. Ferhat’ın bundan sonra yapacağı yeni sözleşmede alacağı rakam, Sakaryaspor ile olan sözleşmesindeki rakamdan az olması durumunda üzerini yine Sakaryaspor ödemiş olacak. Tıpkı Mahir Sağlık ve Ramazan Sal’da olduğu gibi Sakaryaspor’u şimdi Ferhat Yazgan konusunda da böyle bir sorun bekliyor.
 

Yorumlar (2)
recko 4 yıl önce
saolsun ismail gürses gırtlaga kadar borç yaptı gitti çok bilmiş tatangalar bir yazı yayınlamadı gürses adına yeni gelen yönetime ultimaton veriyor ne oldu nemalanamıyacaklar diye olmasın gürses dönemide tesislerden çıkmıyordu amigo denenler bunlar temizlenmeden sakaryaspor bir yere gelemez
Can 4 yıl önce
Ya ne saçmalık. Alacağı ücret oynadığı takımda az olursa geri kalanı biz ödeyeceğiz. Böyle saçma sözleşmeleri hangi yönetici yapıyorsa o ödesin