banner212

banner211

‘ŞAMPİYON SAKARYASPOR OLACAK’

Sakaryaspor şampiyonluk maçı için Bursa’ya hareket etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, tesislere giderek takımı Bursa’ya uğurladı. Yüce, “Allah yolunuzu açık etsin. Bizim gönlümüz sizinle. Size inanıyoruz ve şampiyon olacağınızdan şüphe duymuyoruz. Tüm şehir sizinle beraber. İnşallah Bursa’da şampiyon biz olacağız” dedi.

Sakaryaspor 27.05.2019, 13:30 28.05.2019, 10:18 Erdem Yıldırım
‘ŞAMPİYON SAKARYASPOR OLACAK’

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yarın şampiyonluk mücadelesi verecek olan Sakaryaspor’u, Bursa yolculuğu öncesinde ziyaret etti. Bursa yolculuğuna çıkan Sakaryaspor kafilesine başarılar dileyen Başkan Yüce, şampiyonluğa olan inancını yineledi.

ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİNİZ

Başkan Ekrem Yüce, “Allah yolunuzu açık etsin. Bizim gönlümüz sizinle. Size inanıyoruz ve şampiyon olacağınızdan şüphe duymuyoruz. Son maçlarda gerçekten olağanüstü performans sergilediniz. Gösterdiğiniz performansla hem finale çıkmayı hem de bizim gönlümüzde şampiyonluğu hak ettiniz. Tüm şehir sizinle beraber. Bizde inşallah Bursa’da olacağız. Şampiyonluğa hazırız. Siz şampiyon olup gelin bizde üzerimize düşen ne ise onu yapmaya hazırız” dedi.

ŞAMPİYONLUĞA İNANCIMIZ BİR KAT ARTTI

Teknik Direktör Şaban Yıldırım, “Şampiyonluğu doğru gittiğimiz bu zorlu yolda şehrin büyüklerinden böyle destek görmek bizi memnun ediyor. Özellikle Büyükşehir Belediye Başkanımızın desteği hem bizde hem de oyuncularımızda büyük bir sinerji yaratıyor. Şehrimizde şuanda birlik ve beraberlik duygusu hâkim. Bu duyguyu 20 bini aşkın biletin satışa çıktığı ilk gün tükenmesinden anlıyoruz. Taraftarımızın bu desteği ile beraber bizim şampiyonluğa olan inanıcımız bir kat daha arttı. Başkanımıza hem uğurlamaya geldiği için hem de bizi Bursa’da yalnız bırakmayacakları için teşekkür ederiz. İnşallah finali kazanıp şehrimize kupa ile döneriz” dedi.

Yorumlar (1)
erden can 5 yıl önce
Goreve basladigi gunden bu yana sakarya sporumuza her turlu destegi veren sakarya buyuksehir belediye baskanimiz sayin ekrem yuce ye cok tesekkur ederim Allahim yar ve yardimciniz olsun insaAllah sampiyon sakarya spor