banner212

banner211

SEPAŞ;'Sakaryaspor borcunu ödemiyor' dedi

Sepaş Kurumsal İletişim Müdürlüğü Sakaryaspor'un elektrik borcuyla ilgili şu açıklamayı yaptı..

Sakaryaspor 18.07.2013, 09:03
SEPAŞ;'Sakaryaspor borcunu ödemiyor' dedi
banner218

SEPAŞ'TAN KAMUOYUNA DUYURU

Birkaç gündür şirketimiz tarafından Sakaryaspor'a gönderilen ihbarname ile ilgili olarak basında çeşitli haberler çıkmaktadır.
Konuyla ilgili açıklamamızı siz değerli basın mensuplarının aşağıda bilgisine sunarız.

8 Nisan 2013 tarihinde Sakaryaspor yetkilileri ile Kulüp binasında yapılan görüşmeler neticesinde müşterinin şirketimiz Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş.'ye (Sepaş) borcu olduğu bildirilmiş ve ödemelerin hatırlatılması amacıyla karşılıklı görüşmelere başlanmıştır. Yapılan görüşmeler sonucunda şirketimiz ile Sakaryaspor A.Ş. arasında 10 Nisan 2013 tarihinde bir protokol imzalanmıştır.

Bütün uyarılarımıza ve iyi niyetli yaklaşımımıza rağmen, Sakaryaspor A.Ş. protokol gereğince yükümlü olduğu ödeme tutarları ve ödeme tarihlerine uymayıp, protokol gereklerinin uzağında oldukça cüzi bir ödeme gerçekleştirmiştir ve bu ödemenin dışında protokol yükümlülüklerini de yerine getirmemiştir. Sepaş olarak, müşterimize gerekli kolaylıklar sağlanmaya çalışılmış ancak kendilerinden olumlu bir geri dönüş alınamamıştır. Bugün geldiğimiz noktada ise Sakaryaspor bizi son çare olarak tabi olduğumuz ilgili mevzuatta tarafımıza tanınmış haklarımızı kullanmaya ve kendilerine ihbarname göndermeye mecbur bırakmıştır.

Sakaryaspor ile aramızdaki bu durumun en kısa sürede çözümleneceğini umarız. Konuyla ilgili gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz.

Yorumlar (0)