Tatangalar’dan taraftara çağrı!

Deplasman yasağının kaldırılmasının ardından Tatangalar, yeşil-siyahlı taraftarlara açıklama yaparak sosyal medya üzerinden rakip takımlara yönelik eleştiriler konusunda uyardı.

Sakaryaspor 05.07.2022, 23:43 06.07.2022, 00:04 Erdem Yıldırım
Tatangalar’dan taraftara çağrı!

Deplasman yasağının kaldırılmasının ardından Tatngalar, yeşil-siyahlı taraftarlara açıklama yaparak sosyal medya üzerinden rakip takımlara yönelik eleştiriler konusunda uyardı. Tatangalar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Değerli Sakaryasporlular;

Öncelikle belirtmeliyiz ki Tatangalar bugüne kadar varlığını sosyal medya atışmaları değil, tribünde ve yollardaki duruşu ile kazanmıştır.

Kurulduğu günden beri Tatangalar, forum, blog ya da sosyal medya üzerinden mangalda kül bırakmayıp maç günü gelince deplasman tribününde yokları oynayan bir oluşum değildir.

Malumunuzdur ki; 2 yıldır pandemi nedeniyle elimizden alınan deplasman hakkımızı geri kazanmış durumdayız. Biz isteriz ki, sevdasına gönül vermiş her camia evladı Sakarya Atatürk Stadı’na gelip, pankartını assın. Biz de aynı şekilde 1990’dan beri Tatangalar pankartını asmadığımız stadın olmayışı ile övünmeye devam edelim.

Bu duygu ve düşünceler ışığında sizleri sosyal medya üzerinden rakiplerimiz hakkında yorumlarda bulunurken daha dikkatli olmaya davet ediyoruz. Bilinmektedir ki deplasman yasaklarını uygulayan merciler öncelikle sosyal medyada ortamın gerginliğini analiz edip ona göre karar vermektedir.

Deplasman yasağı getirtecek her türlü paylaşım ve içerikten imtina etmenizi rica eder, birlik ve beraberlik içerisinde tüm şehrimiz güzel bir sezon yaşamayı dileriz.

Saygılarımızla…

Yorumlar (0)