TUZLASPOR-SAKARYASPOR MAÇINA SKANDAL ATAMA

Tuzlaspor-Sakaryaspor maçına atanan hakem bu kadarda olmaz dedirtti.

Sakaryaspor 20.09.2019, 19:47 21.09.2019, 00:54 UTKU KAYNAR
TUZLASPOR-SAKARYASPOR MAÇINA SKANDAL ATAMA

Tuzlaspor-Sakaryaspor maçına atanan hakem bu kadarda olmaz dedirtti. Yeşil Siyahlıların rakibi Tuzlaspor’un başkanı Diyarbakırlı ünlü bir iş adamı olmasına rağmen hakem Diyarbakır’dan atandı.

BİRBİRİMİZİ YİYORUZ

Sakaryaspor camiası kendi iç çekişmeleri ile uğraşa dursun elin oğlu saman üstünden su yürütmeye devam ediyor. Yeşil Siyahlılar, yönetim içi krizler, eski yönetimlerden presler, o buna şunu dedi bu buna bunu dedi meseleleri ile uğraşırken ligde masa başı oyunları daha dördüncü haftadan kendini göstermeye başladı. Temsilcimizin bugün oynayacağı Tuzlaspor maçına yapılan hakem ataması bunun en güzel örneklerinden biri oldu.

MHK’DAN ŞOK ATAMA

Sakaryaspor’un yarın oynayacağı Tuzlaspor karşılaşmasına Diyarbakır Bölgesi hakemi Selim Özen atanması tepki çekti. Yeşil Siyahlıların deplasmanda karşı karşıya geleceği Tuzlaspor’un kulüp başkanı Fevzi İlhanlı’nın Diyarbakırlı olmasının yanı sıra Diyarbekirspor’da onursal başkanı olduğu öğrenildi. Bütün bu detaylara rağmen Merkez Hakem Kurulu tarafından ligin iki iddialı ekibinin karşılaşacağı mücadelede böyle bir atama yapması manidar olarak nitelendirildi.

Yorumlar (8)
MD 5 yıl önce
Hakem arkadaş polis memuru şark görevi için Diyarbakır'da insan bi araştırır öyle haber yapar ya ayıp bu yaptığınız.
komik bir atama 5 yıl önce
Hakem Diyarbakırlı demiyor zaten haberde.. Ne olursa olsun bu tip detaylara dikkat edilmesi gerek. Herşeyden önce kendi hakemini tövmet altında bırakıyor MHK. hakemmi yok ülkede tesadüf yani gülelim eğlenelim
Recep Şeker 5 yıl önce
Hakemi bir kenara koyalım, silinen 3 puana ne diyecez, daha 3 puanımız bile yokken, 3 puanımız gitti. Niye kimse bu tehlikeden söz etmedi de bizi ASKF başkanı ile Bülent Uygun un kavgasıyla uyuttu.
Aslı 5 yıl önce
Tuzlaspor gayet iyi oynuyo ne alakası var hakemle sakarya para sıkıntısından futbolcuları oynamıyor hemen hakeme bağlayın
Erkan 5 yıl önce
Turkiyede futbol yokki yazıklar olsun
Ahmet alemdar 5 yıl önce
Zaten liglerin sonuçlarını futbolcular değil federasyon ve Tff belirliyor, onları biz ancak kınamakla kalabiliyoruz,(YAZIK)
Sakarya 5 yıl önce
İşinize bakın 3 haftadır oynadınız yendinizde hakemmi tuttu ayağınızdan
Ceyhun Yılmaz 5 yıl önce
Hakem zaten hakemlikten anlamiyorki bu adam balda düdük calamaz 2 macimizi yönetti. Maçı ağlattı. İstanbul'da görev yaparken baya eş dost edinmiş olmali