banner212

banner211

Zeki Toçoğlu'ndan Kombine Desteği

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ve yönetimini makamında ağırladı.

Sakaryaspor 16.08.2013, 09:06
Zeki Toçoğlu'ndan Kombine Desteği
banner218

Sakaryaspor’un her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak Sakaryasporumuz için elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız. Şimdi de 110 bin TL’lik kombine desteği sağlıyoruz. Tüm belediye başkanı arkadaşlarımız da kulübümüze gereken desteği vereceklerdir” dedi.


Aydın: Altyapı Sakaryaspor’un geleceğidir

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ve yönetimini makamında misafir etti. Ziyarette ilk olarak konuşan Selahattin Aydın, kendilerine verilen destekten ötürü Başkan Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti. Aydın, “11 Temmuz Dernek Kongresi’nin hemen ardından AŞ. yönetimini de oluşturduk. Temsil sıkıntımız kalmadı. Dar zamanda hızlı çalışmalar yapıyoruz. Kombinelerle ilgili çalışmalarımızı da yaptık. Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman yanımızda. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Altyapı her takımın geleceğidir. Sayın Başkanımız kulübümüzün geleceğine yatırımlar yapıyor. Kombinelerle ilgili de desteklerini bekliyoruz. Sayın Başkanımıza gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretin ardından tüm belediyeleri de ziyaret edeceğiz” diye konuştu.


Sakaryaspor’a Sahip Çıkalım
Sakaryaspor’u sahiplenmenin öneminden bahsederek konuşmasına başlayan Başkan Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’un her zaman yanında olduklarının altını çizdi. Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak Sakaryasporumuzun her zaman yanındayız. Şimdi de 110 bin TL’lik kombine desteği sağlıyoruz. Sakaryasporumuza daha çok desteklerimiz olacak. Tüm belediye başkanı arkadaşlarımıza çağrı yapıyorum. Belediye başkanlarımız geçmişte olduğu gibi şimdi de gerekli gayreti gösterecekler ve kulübe sahip çıkacaklardır. Sakaryasporumuza katkı sağlayacak tüm kuruluşlarla da görüşmelerimiz olacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (1)
veli54 9 yıl önce
Sayın Başkan,acaba biletleri alıp parasını ödediniz mi?Yoksa laf olsun diye parayı telaffuz edip,yönetimi gönderdi mi?Söylenen para kasaya girmeden reklam amaçlı olur.Daha önceki senelerde aynı reklamı gördük.Kombineler alındı ama paralar ödenmedi.Sayın Aydın bu paranın kasaya girmesinin takipçisi olmalısınız yoksa bu reklamda sizde oynadınız.Başarılar.