Arifiye Okullar arası Masa Tenisi sona erdi

Arifiye Gençlik Spor Kulübü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen ve 16-18 Nisan 2013 tarihleri arasında 3 gün süren Okullar arası Masa Tenisi müsabakaları tamamlandı.

Salon 19.04.2013, 15:12
Arifiye Okullar arası Masa Tenisi sona erdi

Arifiye Gençlik Spor Kulübü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen  ve 16-18 Nisan 2013 tarihleri arasında 3 gün süren Okullar arası Masa Tenisi müsabakaları  tamamlandı.

 

İlçede bulunan 11 Okul ve Kız Yurdunun katılımı ile yapılan Okullar arası Masa tenisi Turnuvası heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Bay Bayan toplam 67 sporcunun katıldığı turnuvada ilk 4 dereceye giren sporculara İlçe Kaymakamı ile İlçe Spor Müdürlüğü tarafından çeşitli ödüller verildi.


Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,İlçe Emniyet Müdür İrfan Karabulut,İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas GÜMÜŞ,İlçe Spor Müdürü İbrahim ARKAN,Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan ÖZ, Kız Yurdu Müdür Yardımcısı Ali Trabzon ve Okul Müdürleri ve Velilerin katıldığı Final maçlarının ardından  yapılan ödül töreni sırasında konuşma yapan Belediye Başkanı İsmail Karakulukçu: İlçede  gençlerin spora yönlendirilmesi ve sporun  önemine  değindi.

 

Başkan Karakulukçu  İlçede Sosyal ve sportif yönden her türlü desteği  yaptıklarını ve yapacaklarının  söyledi. 22 Nisan 2013 Pazar günü saat 15.00 de  23 Nisan kutlamaları nedeni ile ilçemize 14 ülkeden folklor ekiplerinin geleceğini;  Bu nedenle Tüm ilçe halkını Folklor şölenine davet etti. İlçe Spor Müdürü İbrahim Arkan’ da; Bu tür turnuvaların devam edeceğini  Mayıs ayı başında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar arası Personel Voleybol turnuvası ile Okullar arası Yıldızlar ve Gençler Voleybol turnuvası yapılacağını, 25 Mayıs da İller arası Yıldızlar Bisiklet müsabakaları ile 19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı; Gençlik haftasını etkinliklerle kutlanacağını söyledi.

 

Yapılan konuşmaların ardından kategorilerinde ilk 4 dereceyi alan sporculara İlçe Kaymakamı Mehmet Ünal tarafından hazırlanan hediyeler ile İlçe Spor Müdürlüğünde kupa, madalyaları ve   başarı belgeleri verildi.


Yorumlar (0)