Şampiyonluk ve başarılara ambargo koyan Bayram Akdemir, yine kendisinden beklendiği gibi altın madalyayı boynuna takarak klasiğini sürdürdü." />

banner212

banner211

Judoda Bayram Akdemir Altın Madalya getirdi

Şampiyonluk ve başarılara ambargo koyan Bayram Akdemir, yine kendisinden beklendiği gibi altın madalyayı boynuna takarak klasiğini sürdürdü.

Salon 06.11.2012, 09:39
Judoda Bayram Akdemir Altın Madalya getirdi
banner218

Şampiyonluk ve başarılara ambargo koyan Bayram Akdemir, yine kendisinden beklendiği gibi altın madalyayı boynuna takarak klasiğini sürdürdü. Şampiyon Akdemir bu kez başkent Ankara’da yapılan Veteranlar (Ustalar) Judo şampiyonasında rakiplerini dize getirip şampiyonluk ipini göğüsledi


Avrupa ve Dünya şampiyonalarında kategorisinde Türkiye’yi 2005 yılından bu yana temsil eden Sakarya’nın gururu milli takım da kaptanlığını yapan antrenör, iş adamı Bayram Akdemir, musabıklığını da sürdürüyor.

 

Son olarak başkent Ankara’da yapılan Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonasında 1 kilo fazlası nedeniyle 100 Kg’de mindere çıkmak zorunda kalmasına rağmen sırasıyla 3 İstanbul 1’de Samsun’lu rakiplerini deviren Akdemir, Türkiye’nin en büyük adamı oldu. Sporculuk hayatını veteranlar ustalar da da sürdüren, ilimizi ve ülkemizi 2005 yıllından bu yana yurt dışında başarılı bir şekilde temsil eden Bayram Akdemir, bu son şampiyonluğuyla birlikte yenilmezlik ünvanını sürdürdü.

 

Paris’te yapılacak olan Avrupa  Şampiyonasında Ay Yıldızlı formasıyla ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. Yenilmez adam Bayram Akdemir halen antrenör, kulüp başkanlığı, sponsor, iş adamlığı ve siyaset adamlığının yanı sıra iyi bir aile babası olarak hayatını sürdürüyor.

Yorumlar (0)