banner212

banner211

Sakaryalı Bayan Karateciler Anadolu Liginde fırtına gibi estiı

21-23 Şubat tarihlerinde Kocaeli ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligine karate branşın da Sakarya’dan 11 bayan ve 11 erkek sporcu ile tam kadro katılım sağlandı.

Salon 24.02.2014, 09:24 24.02.2014, 09:27 UTKU KAYNAR
Sakaryalı Bayan Karateciler Anadolu Liginde fırtına gibi estiı
banner218

 21-23 Şubat tarihlerinde Kocaeli ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligine karate branşın da Sakarya’dan 11 bayan ve 11 erkek sporcu ile tam kadro katılım sağlandı. Müsabakalara Yalova, İstanbul, Kocaeli, Bursa, Kırklareli, Balıkesir ve Sakarya ili takımları katıldı.


Milli Antrenör ve Avrupa,Dünya Hakemi Uğur Kobaş, “Ferdi kilolarda yapılan müsabakaların bayanlar kategorisinde, ilimiz sporcuları aldığı derecelerin puanlamasına göre yarı finale grup birincisi olarak katılacak. Erkek takımımız kilolarda istediğimiz performansı gösteremeseler de sporcularımızın derecelerine göre dördüncü olarak yarı finale katılmaya hak kazandılar” diye konuştu.Müsabakalara Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kadrolu karate antrenörleri ve fahri antrenörler Uğur Kobaş, Emel Sınırcı, İsmail Yılgın, Sezai Yolcuoğlu, Mustafa Solmaz, Nurkan Kayacık katılarak Sakarya’nın başarısı için sporculara destek oldular.


İlk altı takım içine giren bayan ve erkek takımlar, 15-16 Mart tarihlerinde Kırklareli ilinde yapılacak olan yarı final müsabakalarına katılacak.

 

Birinci olan bayan takımı sporcularımız

Betül Akbal

Aslınur Mutluay

Rabia Kaplan

Gözde Heybet

Büşra Demir

İremnur Çelik

Simay Durmaz

İrem Durmaz

Şeyma Nalbant

Elif Dökmetaş

Ayşenur Mutaf

 

Dördüncü olan erkek takımı sporcuları

Yasin Arıkan

Serkan Ölmez

Canberk Ceylan

Abdülkadir Balıkçıoğlu

Ömer Faruk Ateş

Ogün Göçlü

Emirhan Yavuz

Oğuzhan Özuçar

Mustafa Oğuz

Melih korkmaz

Burhak mercanYorumlar (0)