Şampiyon Manavpınarı

2.Küme Yıldız Erkekler Hentbol müsabakaları Karasu Spor Salonunda gerçekleşen final müsabakaları ile

Salon 04.06.2024, 10:00 Alperen Durmuşkaya
Şampiyon Manavpınarı

NEFES KESTİ

Karasu Spor Salonunda düzenlenen 2.Küme Yıldız Erkekler Hentbol müsabakaları nefesleri kesen mücadelelerin ardından son buldu. Birbirinden çekişmeli anlara sahne olan karşılaşmalarda sporcuların gösterdiği performans seyircilerin ve Antrenörlerin beğenisini kazandı. Oynanan müsabakalar sonrası sporcular kupa ve madalyalarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar. Minik sporcuların sevinçleri ise görülmeye değerdi.

BÜYÜK SEVİNÇ

2.Küme Yıldız Erkekler Hentbol müsabakaları final müsabakasında Manavpınarı Ortaokulu ile Namık Kemal Ortaokulu karşı karşıya geldi. Kıyasıya mücadele içinde geçen karşılaşmada final müsabakasını kazanan taraf Manavpınarı Ortaokulu oldu. Günün üçüncülük dördüncülük karşılaşmasında ise Sezi Eratik Ortaokulu ile Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu karşı karşıya geldi. Yoğun tempo halinde geçen karşılaşmada müsabaka sonunda gülen taraf Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu oldu. Bu sonuçlar ile Manavpınarı Ortaokulu turnuvayı şampiyon olarak tamamlarken ile Namık Kemal Ortaokulu turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.  Sezi Eratik Ortaokulu turnuvayı üçüncü olarak tamamladı. Turnuvayı dördüncü olarak tamamlayan takım ise Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu oldu. Mücadeleler sonrası sporcular kupa ve madalyalarını aldıktan sonra büyük bir sevinç yaşadı.

MUTLUYUZ

Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç,” Öğrencilerimizin her birini teker teker tebrik ediyorum. Çok güzel mücadeleler izledik. Bu tarz turnuvalar öğrencilerin sosyalleşmesine yardımcı oluyor. Her öğrencimiz bizim çok önemli onların gelişimine katkıda bulunmak bizi mutlu ediyor.

Yorumlar (0)