banner212

banner211

As Akyazıspor'da Görev dağılımı

Akyazı Kenan Sofuoğlu parkında gerçekleştirilen basın toplantısıyla yeni yönetim kurulu görev dağılımı basına açıklandı.

Süper Amatör 01.07.2013, 16:21
As Akyazıspor'da Görev dağılımı
banner218

Akyazı Kenan Sofuoğlu parkında gerçekleştirilen basın toplantısıyla yeni yönetim kurulu görev dağılımı basına açıklandı. Kulübün yeni görev dağılımı, gelecek hedefleri ve altyapısı hakkında bilgiler verildi. Ayrıca kulüp bünyesinde yüzme branşı eklenerek yaklaşık 250 sporcu lisanslı olarak eğitim verileceği açıklandı.


Yeni görev dağılımına göre kulüp başkanı Yaşar Yazıcı, İdari işlerden sorumlu başkan yardımcısı Haluk Atabek, Mali İşlerden sorumlu başkan yardımcısı Birol Atasoy, veznedar Emin Üstün, Genel kaptan Hüseyin Akbaş, genel kaptan yardımcısı Süleyman Yıldırım, basın sözcüsü Yavuz Tepeçınar, Altyapı sorumlular Yaşar Curoğlu  ve Sait Beşir, Halkla ilişkiler sorumlusu Mehmet Karadayı, diğer spor dalları sorumlusu Kemalettin Öztürk olarak belirlendi.


Transfer komitesi; başkan Birol Atasoy, üyeler Hüseyin Akbaş, İdris Caymaz, Süleyman Yıldırım, Sait Beşir ve Ömer Faruk Atmaca’dan oluştu.


As Akyazıspor basın sözcüsü Yavuz Tepeçınar açıklamasında; “As Akyazıspor, BAL (Bölgesel Amatör Lig)’de mücadele eden takımdı. Son sezonumuzda iyi bir performans gösterip, ligi 6. Sırada bitirmemize rağmen, Karasu ile oynadığımız baraj maçını kaybedip, süper amatöre düştük. As Akyazıspor, tekrardan BAL ligine yükselecek. Bu takım tüm Akyazı’nın. Herkesin, özellikle Akyazı’lı iş adamlarımızın ve taraftarımızın da desteğiyle hak ettiğimiz konuma tekrardan dönüş yapacağız. Çünkü Karadeniz’de fındık, Akyazı’da futbolcu yetişir. Altyapıya önem verip, hem kulübümüze ve futbola yetenekleri kazandıracağız, hem de gençleri kötü yollardan uzak tutmak için spora yönlendirmiş olacağız. Bunu da bütün Akyazılıların desteğiyle başaracağız.


Ayrıca kulübümüz bünyesinde yüzme branşı eklenerek yaklaşık 250 lisanslı sporcu yüzme eğitimi verilmek üzere Adapazarı’nda çeşitli havuzlara gönderilmekte. Bu sayı daha da artarak, bu branşta da genç sporcular yetiştirmek için çalışıyoruz.


İleriye yönelik çalışmalarımızda altyapı haricinde stat ile ilgili çalışmalarımız olacak. Stat tribünleri mevcut stadın yol kenarı tarafına taşınıp, daha kaliteli bir tribün yapılarak, mevcut tribün yeri de antrenman sahası olarak kazandırmayı amaçlıyoruz. A takım ve altyapı takımı için güzel bir tesis olacak” dedi.

HABER:Alaattin Onur

banner220
Yorumlar (3)
ozan maden 10 yıl önce
daha anlayamadın mı?küme düşmediniz.baraj maçında resmen patlatıldınız.
Ahmet mehmet 10 yıl önce
Cocukların alacaklarını hala vercek sahtekar baskan
Cevat yildizpinar 10 yıl önce
Gecen sene cocukların alacakları duruyo hala bu ah larla hiç bisey olmaz