Bal'ın şifresi onda

Süper Amatör Lig ekiplerinden Ferizlispor 2011 takımında Antrenörlük yapan Berk Yusuf Yıldız kariyerinin üçüncü şampiyonluğunu yaşadı.

Bal'ın şifresi onda

ÜÇÜNCÜ ŞAMPİYONLUK 

Süper Amatör Lig ekiplerinden Ferizlispor 2011 takımında Antrenörlük yapan Berk Yusuf Yıldız ve takımı mükemmel bir performans göstererek 2023/ 2024 Süper Amatör Lig şampiyonu olarak Bölgesel Amatör Lige yükseldi. Geç Antrenör kariyerinin üçüncü Süper Amatör Lig şampiyonluğuna imza attı. Başarılı Antrenör daha önce 2017/ 2018 sezonunda şampiyonluk sevinci yaşadı. Yıldız yine 2019/2020 sezonunda Serdivanspor ile şampiyonluk yaşama başarısı gösterdi.  Arka arkaya Serdivanspor ile şampiyonluk başarısı yaşayan Berk Yusuf bu sezon Ferizlispor 2011 takımı ile bir şampiyonluğa daha imza attı.

TEKLİFLER VAR

Süper Amatör Ligde Ferizlispor 2011 takımı ile yaşayan Berk Yusuf Yıldız’a yeni sezon öncesi İl dışı ve İl içinden bir çok takımın yeni sezonda Berk Yusuf Yıldız’ı radarına aldığı öğrenildi. Başarılı Antrenörün yeni sezonda hangi takımın başında olacağı merak konu oldu. Oynattığı futbol ile göz doldurtan genç Antrenörün hedef  üst liglerde görev yapmak olduğu biliniyor.   Yıldız bu sezon Süper Amatör Ligde  Yılın Antrenörü ödülünün sahibi oldu.

HEDEFLERİM VAR

Ferizlispor 2011 Antrenörü Berk Yusuf Yıldız, “  Şampiyonluk sevinci yaşadığım için çok mutluyum. Kariyerimin üçüncü şampiyonluğu oldu. Hedefim kariyerime yeni başarılar eklemek bunun için kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Sakarya Süper Amatör Ligi zor ve tempolu bir lig bu ligde başarılı olmak gurur verici.  Hedeflerim doğrultusunda yeni sezon planlamamı yapmaya başlayacağım” dedi.  Alperen Durmuşkaya

Yorumlar (0)