Berat ve Ömer Aziziyespor'da

Süper Amatör Lig A grubunda mücadele eden Karasu Aziziyespor devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Berat ve Ömer Aziziyespor'da

İKİ GELDİ İKİ GİTTİ

Süper Amatör Lig A grubunda mücadele eden Karasu Aziziyespor devre arası çalışmalarına Antrenör Bülent Yıldırım nezaretinde devam ederken transfer çalışmalarına hız verdi. Sarı lacivertli ekip Hendek Dereköyspor’dan tecrübeli orta saha oyuncusu Berat Özcan’ı kadrosuna katarken bir takviyede forvet hattı yaptı. Kafkaslar Alağaçspor’un genç oyuncusu Ömer Aktaş ile anlaştı. Karasu ekibinin iki bölgeye daha transfer yaparak transfer çalışmalarına son vermesi bekleniyor. Kuzey ekibinde daha önce Faruk Yanık ve Mirsad Yavuz ile yollarını ayırmıştı.

LİGE ODAKLIYIZ

Antrenör Bülent Yıldırım, “ Devre arası çalışmalarımız sona erdi. Bundan sonra müsabakalara odaklanacağız. Takımımızdan şuana kadar iki oyuncu giderken yerine iki oyuncu transfer ettik. İyi bir takımımız var. Hedefimiz Play-Off oynamak. Bunun için iyi transferler yapmak zorundayız. Her geçen gün daha güçlü olacağız” dedi. Alperen Durmuşkaya

Yorumlar (0)