Çark hayal kırıklığına uğradı

Süper Amatör Lig ekiplerinden Sakarya Çarkspor bu sezon Play-Off’ta gösterdiği performans ile şampiyonluk yarışında erken havlu attı.

Çark hayal kırıklığına uğradı

HAVLU ATTILAR

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Sakarya Çarkspor bu sezon yaptığı maliyetli transferler ile şampiyonluk hedeflerken bu iddiasının çok uzağında kalarak kötü bir performansa imza attı. Sezona Antrenör Fırat Asrak yönetiminde başlayan siyahlı beyazlı ekip alınan kötü sonuçların ardından genç hoca ile yolları ayırmış yerine bir diğer genç hoca Yücel Yayla’yı getirerek Play-Off potasına yükselmiş ve Play-Off oynama hakkını kazanmıştı. Bu sezon Play-Off’ta kötü sonuçlar alarak şampiyonluk yarışına erken havlu atan takım oldu.

TRANSFERLER TUTMADI

Süper Amatör Lig devre arası transfer döneminde şampiyonluk için takıma 9 maliyetli transfer yapan Sakarya Çarkspor şampiyonluk yolunda Play-Off yarışında kötü sonuçlar alarak yarışın uzağında kaldı ve Bölgesel Amatör Lig hayalini bir sezon daha erteledi. Alınan kötü sonuçların ardından takımda Yasin Görkem Arslan, Muharrem Efe ve Bünyamin Demir gibi önemli isimler takımdan ayrıldı.

YAYLA GÖREVDEN AYRILDI

Süper Amatör Lig ekiplerinden Sakarya Çarkspor’da görev yapan Antrenör Yücel Yayla sezonun sona ermesi ile birlikte görevinden ayrıldı. Yayla siyah beyazlı ekip ile Play-Off grubunda çıktığı 6 müsabakada 1 Galibiyet 3 Beraberlik 3 Mağlubiyet alarak kötü bir performans ortaya koydu. Alınan kötü sonuçlar ile şampiyonluk şansı kalmadı.

Yorumlar (1)
Yayla 54 2 hafta önce
Fırat hocayla kötü sonuç mu, malubiyeti olmayan yeşil yurdu yendi adam, bir iki maçı kazanamamış olabilir ama gayet güzel ilerliyordu oyuncuların hocaya tavrı ortadaydı özellikle o irfan oyuncular kendi havasında takılıyordu saha içinde hocayla bi alakası olmadığını düşünüyorum, bi takımda hoca varsa söz ondadır başkan ayrı konuşur kaptan ayrı konuşursa durum zaten böyle kötüye gider her kafadan ayrı ses çıkıyordu çark sporda