Süper Amatör Lig A grubunun derbi karşılaşmasında Lider Erenlerspor, konuk ettiği grup ikincisi ile berabere kalarak birer puan alarak haftayı kapattı." />

banner212

banner211

Erenlerspor-Serdivanspor:1-1

Süper Amatör Lig A grubunun derbi karşılaşmasında Lider Erenlerspor, konuk ettiği grup ikincisi ile berabere kalarak birer puan alarak haftayı kapattı.

Süper Amatör 11.02.2013, 14:24
Erenlerspor-Serdivanspor:1-1
banner218

Süper Amatör Lig A grubunun derbi karşılaşmasında Lider Erenlerspor, konuk ettiği grup ikincisi ile berabere kalarak birer puan alarak haftayı kapattı.


Erenler Sentetik Sahasında oynanan Süper Amatör A grubu derbi karşılaşmasının kaybedeni olmadı, Lider Erenlerspor beraberlikten aldığı bir puanla liderliğine devam ediyor. Serdivanspor ise grup ikinciliğini sürdürüyor.


Karşılaşmanın nefes kesen her dakikasını tribünleri dolduran kalabalık taraftar keyifle izledi. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’te Süper Amatör A grubunun derbi mücadelesini futbolseverler ile birlikte keyifle izledi.


Yunus Emre 65 nci dakika da Erenlerspor lehine attığı gole karşılık 78 nci dakika da Enes’ten geldi. Her iki takımında birer puan paylaştığı karşılaşma da 86 ncı dakika da Serdivan sporlu Gökhan Kazan kırmızı görerek takımın bir kişi eksik bıraktı. Serdivanspor antrenörü Reşat Salpat ilk yarının sonlarında oyun dışına alınırken Erenlerspor antrenörlerinden Şaban Çolak’ta ikinci yarının son dakikalarında oyun dışına alındılar.


Erenlerspor 1 Serdivanspor 1
Saha : Erenler Sentetik
Hakem: Ertan Engin*** Erdi öz** Sibel Kolçak**
Erenlerspor : Kerem*** Ersin*** Erdi**** Özkan**** Berkan**** Cem*** Cihan*** Levent*** Necmi*** Yunus Emre***(Mesut***)
Antrenör : İsmail Küçük
Serdivanspor: Burak*** Ertuğrul*** (Kemal***)Gökhan Ç*** Fatih*** Enes**** Gökhan*(KK) Bünyamin*** Erkan***Murat** (Aykut**) Özgür** Hakan***
Antrenör : Reşat Salpat
Goller: Dk 65 Yunus Emre (Erenlerspor) Dk 78 Enes (Serdivanspor)
Kırmızı Kart : Dk 86 Gökhan Kazan (Serdivanspor)


banner220
Yorumlar (0)