banner212

banner211

Harmanlıkspor Ergezen ile devam dedi

Süper ligin Alt yapı zengini Yeşil Beyazlı ekipte 1995 den beri Başkanlık koltuğunda oturan Başkanı üyelerden üç yıllığına daha güven oyu aldı.

Süper Amatör 03.06.2013, 10:09
Harmanlıkspor Ergezen ile devam dedi
banner218

Süper ligin Alt yapı zengini Yeşil Beyazlı ekipte 1995 den beri Başkanlık koltuğunda oturan Başkanı üyelerden üç yıllığına daha güven oyu aldı. Yönetim listesine adı Başkan adayı olarak gecen Mustafa Sofuoğlu listeyi delerek Adnan Kayabaşın yerine girmeyi başarması kongrenin süprizi oldu.

 

Harmanlıksporda beklenen bir kez daha oldu. 1995 den beri 42 ci Genel kurulda  Yeşil Beyazlı ekipin Başkanlık koltuğunda oturan Metin Ergezen tek liste ile girilen seçimde tüm üyelerin oylarını alarak dekrar Başkan seçildi.

ÜYELERE SİTEM

Metin Ergezen Harmanlıksporun içinde bulunduğu durumu özet sözlerle üyelerle paylaşırken bu konuda aidat konusunda duyarsız olanlarada sitem etti. Metin Ergezen Harmanlıkspor olarak mütavazi büyce yapısıyla Üye aidatlarını önemsiyoruz. Akmasada damlayan bu musluktan çok az su içtik. Yaklaşık 168 kayıtlı üeden sadece 72 Üyenin üyelik aidatı yükümlülüğünü yerine getirdiğine dikkat çeken Metin Ergezen bu konuda üyelerimizden daha duyarlı davranış bekliyoruz derken bir iave yaptı, bizde bu seçimde Üye aidatlarını ödemede dikkatli davranan arkadaşlarımızla kongre yaptık diyerek bu konunun altını çizdi.

TEKNİK ADAM KONUSU

Başkan Metin Ergezen Harmanlıksporda görev yapan arkadaşlarımızla ilgili bazı konuşmalarda ,yakışıksız ifadeler şaka yoluylada olsa konuşuluyor. Biz buna tavır koyarız. Bu arkadaşlarımızın bu takıma harcadığı mesai parayla ölçülmez. Eğer siz Harmanlıksporu başka ellere teslim etseniz bu günki paralarla burada kimseyi çalıştıramazsınız. Bu nedenlede bazı platformlarda espiride olsa kırıcı olmamaya özen göstermenizi isterim.

LİSTE SÜPRİZİ

Seçimde yönetim listesinin sonunda Mustafa Sofuoğlu oldu. Adnan Kayabaşın (Vip) yerine listeyi delerek yönetim kadrosuna girdiği iddaları Pazar günü seçim kulilerine renk kattı. Üyeler daha önce Başkan Adayı olarak ismi gecen Mustafa Sofuoğlunun Başkanlık şansı olmadığından listeyi delerek Adnan Kayabaşı saf dışı bıraktığı iddalarını dillendirdiler. Bizde bu iddaları geride kalan seçimin anısı olarak haberin içeriği içinde yer verdik. Bu arada yeni yönetim önümüzdeki günlerde toplanıp aralarında görev bölümü yapacaklar.

YENİ YÖNETİM

Metin Ergezen

Gültekin Büyükaslan

Nazım Kırdemir

Sedat Taşboğa

Hüseyin Boz

İsmet Gökdemir

Seçkin Vurgun

İsmail Yağlar

Sabri Sarı

Nuri Zando

Zeki Sürer

Cihan Kurt

Hasip Çakar

Orhan Bayın

Kürşat Kaan Habalı

Ayhan Aytaç

Oğuzhan Yıldız

Ahmet Pekdemir

Kadir Can

Salih Aktaş

Bilal Yıldız

Mustafa Sofuoğlu

Fot 1Harmanlıksporun Genel kurulu dün kulup lokalinde yapıldı.

Fot 2 Başkan Metin Ergezen üyelere bazı konulardaki sitemlerini iletti

Fot 3 Yeni Yönetim Ada Postasına resim verdi.

******

Yorumlar (0)