banner212

banner211

Harmanlıkspor topbaşı yaptı

Süper Amatör lig takımlarından Harmanlıkspor’un gençleri sezon açılışı öncesi Top başı yaptılar ve 2013-2014 sezonu için hazırlıklara başladılar.

Süper Amatör 11.07.2013, 13:29
Harmanlıkspor topbaşı yaptı
banner218

Süper Amatör lig takımlarından Harmanlıkspor’un gençleri sezon açılışı öncesi Top başı yaptılar ve 2013-2014 sezonu için hazırlıklara başladılar.

Tevfik Tetik “Gençlere güven tam”

Harmanlıkspor’un değişmez antrenörü Tevfik Tetik Kulüp tesisleri sahasında yapılan çift kale maçında genç futbolcuları gururla izliyor ve “ Gençlere güvenim tam. Yönetim ve Teknik heyet olarak gençlerimizle öğünüyoruz “diyor.

Gidende olacak gelende

Tevfik Hoca geçen sezonun iyi bir şekilde kapandığını belirtiyor ve “ 2013-2014 sezonuna sıkı şekilde hazırlanıyoruz “ dedikten sonra şöyle konuşuyor. “ Biz Harmanlıkspor olarak her sezona genç kadromuzla giriyoruz. Bu sezonda aynı uygulamayı yapıyoruz. A Takımımız bazı oyuncuları çeşitli kulüplere gidecekler. Tabiiki tecrübeli birkaç futbolcu alabiliriz. 1995 ve 1996 doğumlu Futbolcularımızın arasına ağabey olarak 4-5 futbolcu monte edeceğiz ve A takım kadrosunu sahaya süreceğiz.Yani gidende olacak, gelende . Futbolcularımıza Karabükspor, Orhangazispor ve İnegölspor’dan talep var. Görüşmeler devam ediyor.“

Geçen sezon başarılı geçti

Tevfik Tetik geçen sezon A takım olareak bir ara sıkıntılı günler geçirdiklerini belirterek “ Samet ve Eray’ın sakatlıkları bizi etkiledi.Uzakta olsa düşme korkusu bile atlattık. Ancak son maçlarımız ile Ligi iyi yerde bitirdik. U 19 takımımız yenilmeden şampiyon oldu. U 17, U 15 Türkiye şampiyonası Gruplarına gitti. U 16 takımımız liginde başarılı oldu. Harmanlıkspor olarak başarılı bir sezon kapattık  bu başarılara imza atan tüm Futbolcularıma ve bize büyük destek sağlayan Yönetimimize teşekkür ederim.

Çıtamız belli

Başarılı Teknik adam Tetik çalışmaların Ramazan ayı suresince gece devam edeceğini duyurdu ve sözlerine şöyle devam etti. “Her zamanki gibi A takımımızda gençlerle gideceğiz. Bizim çıtamız belli, var olan sistemimizi sürdüreceğiz. Harmanlıkspor  Sakarya futbolunun ulu çınarıdır. Harmanlıkspor daima kendine yakışanı yapacak ve örnek olacaktır. Yeni sezonun şimdeden tüm takımlarımıza hayırlı olmasını dilerim .“

Suat Beyenal

Yorumlar (1)
bekir kolunsa 9 yıl önce
ben bekir bende harmanlıkta oynuyorum butakım u kaç hacam