B Grubunun son sırasında olan Hendekgençlikspor  kendini kurtaracak Puan’ı alamadı." />

Hendekgençlik’i Yıldırım çarptı: 0-2

B Grubunun son sırasında olan Hendekgençlikspor  kendini kurtaracak Puan’ı alamadı.

Süper Amatör 24.02.2013, 14:38
Hendekgençlik’i Yıldırım çarptı: 0-2

B Grubunun son sırasında olan Hendekgençlikspor  kendini kurtaracak Puan’ı alamadı. Yıldırımspor iki yarıda da birer gol atarak maçı kazandı. Maçta biri Yıldırımspor’dan ,Üç’ü Hendekgençlikten 4 Kırmızı kart vardı.

Saha: Hendek Atatürk

Hakemler : Gökhan Üresin *** Erdi Öz *** Recep Sedef ***

Hendekgençlikspor : Yasin * Turgut * Hakan *(Hüseyin*) Ersin (KK) Özgür (KK) Zafer (KK) Oğuz*(Muhammed*) Nuh * Emre *(Davut*) Birol * Enes *

Antrenör: İbrahim Baysal

Yıldırımspor : Oğuzhan ** Furkan (KK) Birkan ** Muhammed ** Alkan ** Semih ** Yunus **(Ensar**) Fırat ** Mutlu **(İbrahim**) Volkan **(Çağatay**) Fatih Çelik **

Antrenör : Murat Gürtürk

Kırmızı Kart : Furkan (Yıldırmspor) Ersin, Özgür, Zafer (Hendekgençlikspor)

Goller: Dk 29 Mutlu Dk 58 Yunus

Yıldırımspor Hendek deplasmanından kendini rahatlatan 3 puan ile döndü. Kritik maçın Hakemi Gökhan Üresin çok güzel bir yönetim gösterdi. Hakem Üresin maçın ikinci yarısında 4 kırmızı kart çıkardı.

Maç, futbol oynamaya müsait çim zeminde oynandı. Yıldırımspor deplasmanda olmasına rağmen daha atak oynadı. Maçın 29 ncu dakikasında defansın arkasına atılan Top’u yakalayan Mutlu kaleci ile karşı karşıya kaldı köşeye vurdu: 0-1. Bu gol ilk yarının skoru oldu.

İkinci yarıda Hendekgençlikspor tüm hatları ile Gol aramaya çıkınca Yıldırımspor kontrataklar ile rakip alana geldi. 58 nci dakikada uzun pas yakalayan Yunus kaleci Yasin’i çalımladı ve topu kaleye attı. 0-2

Maçın 65 nci dakikasında rakibine faul yapan Yıldırımsporlu Furkan Kırmızı kart gördü. Hendekgençlikspordan Özgür 70 , Ersin 88 dakikalarda ikinci sarıdan, Zafer ise 76 mcı dakikada Gol’e giden oyuncuyu düşürdüğü için son adam yorumlaması olarak Doğrudan Kırmızı kart’la oyun dışı kaldılar.

Suat Beyenal

Yorumlar (2)
Ekrem AK 11 yıl önce
Sayin muhabir haberi duyuruyorsunuz iyi hos guzel de haber yapmak icin haber yapmayalim lutfen. Macin hakemi hakkinda iyi bir yonetm sergledi ve macin uygun cim saha da oynandigini yazmissiniz. Orda degildiniz sanirim! Bu habercilik anlayisi ile olmaz.
Suat Beyenal 11 yıl önce
SayınEkrem Ak
Saha zemini (Kale önleri hariç)futbol oynamaya çok müsait doğal çim ve güzeldi. Ben beğendim.sakatlık bile olmadı.Hakem 3 ev sahibinden 4 kırmızı gösterirken çok haklıydı.İtiraz bile olmadı.Böyle dürüst ve cesur hakemler her zaman olmalı.Biz maçtaydık bunları gördük. Acaba sizmi yoktunuz?Siz kartları yorumlarmısınız hangisi yanlıştı?veya hakemin hangikararı yanlıştı.Selamlar.