Karasuspor'da Çağlar Arslan sesleri

Bu sezon maddi imkansızlıklar ile lige katılamayan Karasuspor da sürpriz bir isim başkanlık için gündeme geldi. Karasulu iş adamı Çağlar Arslan’a Karasuspor kulüp Başkanı olması için yoğun baskı yapılıyor.

Süper Amatör 04.01.2022, 13:21 04.01.2022, 14:01 Alperen Durmuşkaya
Karasuspor'da Çağlar Arslan sesleri

ARSLAN SÜRE İSTEDİ

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lige maddi imkansızlıklar ve yeterli destek sağlanamadığı için lige katılamayan Karasuspor da yeni bir oluşumun sesleri yükseliyor.  Yeni bir yönetim kurarak üç yıl içinde 3.ligde mücadele etmek isteyen sarı kırmızılı takımda Başkan adaylığı için sürpriz bir isim gündeme geldi. Karasuspor eski yöneticileri ve aktif futbolcular Karasulu genç iş adamı Çağlar Arslan’ı kulüp başkanı olarak görmek istiyor.  Taraftarlar derneği tarafından bu talep genç iş adamına iletilirken Arslan’ın bu kararı vermek için süre istediği öğrenildi.

HEDEF 3.LİG

Karasuspor taraftarlar derneği  yeni bir Başkan ve yönetim ekibi oluşturarak üç yıl içinde 3.ligde mücadele etmek istiyor. Bu hedef doğrultusunda başkanlık için ilk teklif Karasulu, genç iş adamı Çağlar Arslan’a iletildi.  Geçmiş dönemlerde ki maddi ve manevi zorlukları yaşamak istemeyen Karasuspor yeni bir proje ile yoluna emin adımlar ile ilerlemek istiyor. Bunun için çalışmalarını sürdüren sarı kırmızılı taraftarlar var güçleri ile yeni sezon planlamalarını masaya yatırarak yeni bir yol haritası inşa ediyor.

ÜRETEN KARASUSPOR

Karasuspor da ilk hedef dışa bağımlılığı ortadan kaldırarak kendi öz kaynaklarına geri dönmek. Her sezon harcanan yüksek maliyelerden kurtularak sarı kırmızılı kulübün geleceğini inşa etmek. İlk hedef Karasuspor’a bir kulüp otobüsü kazandırmak ve ardından kalıcı bir tesis elde etmek.  Emin adımlar ile ilerlemek isteyen sarı kırmızılı ekip güçlü bir şekilde geri dönmek istiyor.

YOĞUN BASKI

Karasuspor da Başkanlık için ismi gündeme gelen Çağlar Arslan’a yoğun bir baskı var eski yöneticiler ve futbolcular yeni sezonda Arslan’ın yönetiminde ilerlemek istiyor. Genç iş adamının en kısa sürede kararını vermesi bekleniyor. Her geçen gün baskılar atarken başkanlık için en güçlü aday Çağlar Arslan olarak gözüküyor.  ALPEREN DURMUŞKAYA

Yorumlar (15)
Ahmet 2 yıl önce
Büyük başkan karasunun en zengini
kuzeyin çocukları 2 yıl önce
Taraftar arkanda seni bekliyoruz BÜYÜK BAŞKAN
FORZA karasu 2 yıl önce
gümbür gümbür geliyoruz
karasulu 2 yıl önce
dönüşümüz muhteşem olcak BÜYÜK BAŞKAN ÇAĞLAR ARSLAN
1955 2 yıl önce
PEŞİNDEYİZ BAŞKAN
SAKARYA54 2 yıl önce
YAKIŞIR GENÇ BAŞKAN ÇAĞLAR ARSLAN
TATANGALAR 2 yıl önce
KARASUNUN DEĞERİ ÇAĞLAR ARSLANA BAŞARILAR
SAPANCALI 2 yıl önce
Sizi bekliyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın