Kırkpınarspor-Sakaryaspor:1-3

Kırkpınar sahasında oynanan Süper amatör küme A Grubu karşılaşmasında ev sahibi Kırkpınarspor çok iyi bir gününde olan Sakaryaspor Amatör Takımı karşısında hiçbir varlık gösteremedi ve karşılaşmadan 3-1 Yenik ayrıldı.

Süper Amatör 19.02.2014, 17:23 19.02.2014, 17:26 UTKU KAYNAR
Kırkpınarspor-Sakaryaspor:1-3

 Kırkpınar sahasında oynanan Süper amatör küme A Grubu karşılaşmasında ev sahibi Kırkpınarspor çok iyi bir gününde olan Sakaryaspor Amatör Takımı karşısında hiçbir varlık  gösteremedi ve karşılaşmadan 3-1 Yenik ayrıldı. Sakaryaspor Amatör Takımı ilk yarıyı 22 ve 37. Dakikalarda Şahan’ın attığı gollerle 2-0 Önde kapattı. Maçın ikinci yarısında ise Kırkpınarspor’da biraz kıpırdanma göründü ve sarı lacivertliler 80. Dakikada Burak’ın golüyle farkı bire indirdiler ama bu golden 8 Dakika sonra Sakaryaspor’lu futbolcular  Emrecan’la farkı tekrar ikiye çıkarttı ve müsabakadan 3-1 Galip ayrılarak yönetici İbrahim Nalbant’tan harçlıklarını koparmayı başardılar.


SAHA : Kırkpınar

HAKEMLER : Mehmet Akıncık*** B. Can Semercioğlu*** Z. Erdem Şen***

KIRKPINARSPOR : A. Rıza** Şahin** ( Burak*** ) Alperen** Bilal** Yiğit** Yunus** Soner** ( Mahmut** ) Mehmet** Şenol ( K.K ) Ferdi** ( Kemalettin** ) Yıldırım***

ANTRENÖR : Mehmet Uçar

SAKARYASPOR A.Ş : Burakhan*** Kemal*** Eray*** Şeyhmuz*** Yiğit*** Hasan*** Yaşar**** ( Çağrı*** ) Doğan*** Emrecan**** Şahan**** ( Bilal** ) Uğur**** ( A. Yaşar*** )

ANTRENÖR : Murat Özkan

GOLLER : Dk. 22-37 Şahan Dk. 88 Emrecan ( Sakaryaspor ) Dk. 80 Burak ( Kırkpınarspor )

KIRMIZI KART : Dk. 90+3 ikinci sarıdan Şenol ( Kırkpınarspor )

Kaynak: HABER: SIRRI ŞANLI
Yorumlar (0)