Kocaalispor'da Ozay Atbin rüzgarı

Süper Amatör Ligin iddialı ekibi Kocaalispor haftayı Erenlerspor karşısında aldığı üç puan ile kapattı. Takımın teknik direktörü Ozay Atbin iki haftalık süreci değerlendirdi. Atbin takım olarak mutlu sona ulaşacağız” dedi.

Kocaalispor'da Ozay Atbin rüzgarı

KOCAALİ’NİN GÖZÜ ZİRVEDE

Sezona Serdivanspor beraberliği ile başlayan Kocaalispor ligin ikinci haftasında karşılaştığı Erenlerspor’u 2-1 yenerek üç puanı hanesine yazdırdı. İki haftalık lig sürecinde rakip fillere 2 gol gönderen mavi beyazlı ekip kalesinde ise 1 gol gördü. Kuzey ekibi ligin üçüncü Haftasında Kızılcıkspor’un ligden çekilmesi ile haftayı üç puan ile kapatacak. Gazetemize özel olarak değerlendirmede bulunan Kocaalispor Teknik Direktörü Ozay Atbin Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

MUTLU SONA ULAŞACAĞIZ

Teknik Direktörü Ozay Atbin , “ Hafta boyunca çok sıkı çalıştığımız ve zor bir müsabaka olarak beklediğimiz maçı;Oyunun başladığı andan son düdüğe kadar,Takım olarak Oynayan ve sonradan oyuna değer katan bütün oyuncularım maçı hak ederek kazandık.
Tek bir Hedefimiz var Kocaalisporumuzu Bal ligine çıkartmak. O yüzden oyuncularıma sezonun ilk Antrenmanın'da söylediğim "Parçadan Bütüne gideceğiz".Her maçı ayrı stratejiyle hazırlanarak ,oyun felsefesi olan bir takım olgusuyla sezon boyu mücadele azmiyle beraber mutlu sona ulaşacağız. Bütün oyuncularıma güveniyorum.
Bundan sonraki bütün müsabakalarda Değerli Kocaali Halkını ve Kocaalispor Taraftarlarını yanımızda bizlere güç vererek görmek istiyoruz.
Emin olsunlar sahada Takım olarak Arzulu,istekli ve Mücadele Azmini sonuna kadar gösteren Oyuncu grubunu görecekler. Sezonun ilk 3 puanını Takım olarak Taraftarlarımıza armağan ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)