U15 Türkiye Şampiyonası başlıyor

U14 Ligi 08.06.2023, 10:36 SporExpres
U15 Türkiye Şampiyonası başlıyor

U15 Türkiye Şampiyonası’nda Sakarya’yı temsil edecek olan ekiplerimiz bugün sahaya çıkıyor. Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Grubu’nda mücadele edecek olan temsilcilerimiz Karasuspor ve Tekspor start veriyor.. Tekspor, Eskişehir Grubu’nda Karasuspor ise Edirne Grubu’nda birincilik arayacak.

KARASU EDİRNE’DE

U15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe Grubu’nda ilimizi temsil edecek iki temsilcimizde hazırlıklarını tamamladı. Edirne Grubu’nda mücadele edecek Karasuspor, Bahçelievler Soğanlıspor, Dolayoba (İstanbul), Kapaklı Sitespor (Tekirdağ), Babaeskispor (Kırklareli) ve Çanakkale Fenerspor (Çanakkale) ile eşleşti. Sarı-kırmızılı takımın hedefi birinci olarak ikinci kademeye yükselmek.

TEK ESKİŞEHİR’DE

Eskişehir Grubu’nda yer alan Tekspor’da güçlü rakipleri önünde birincilik arayacak. Kırmızı-beyazlı takım, Ebkişehir’de Orhangazi Futbol Kulübü, Barbarosspor (Bursa), Kütahya Yeşilay (Kütahya), Bozüyük Vitraspor (Bilecik) ve Hüseyin Gazi gençlik Spor Kulübü (Ankara) ekipleri önünde birincilik arayacak. Tekspor’da Antrenör Bayram Çolak, takımına güvendiğini söyledi

Yorumlar (0)