Transfer yasağında yeni tarih; 23 Ağustos

Kurban Bayramı’nı hesaba katamadım” diyen Başkan İbrahim Nalbant, transferin açılması için yeni tarih verdi. Başkan İbrahim Nalbant “23 Ağustos’ta transferi açacağız” ifadelerini kullandı.

U19 Ligi 14.08.2019, 19:08 14.08.2019, 19:13 UTKU KAYNAR
Transfer yasağında yeni tarih; 23 Ağustos

“Kurban Bayramı’nı hesaba katamadım” diyen Başkan İbrahim Nalbant, transferin açılması için yeni tarih verdi. Başkan İbrahim Nalbant “23 Ağustos’ta transferi açacağız” ifadelerini kullandı.

HAFTAYA CUMA

Sakaryaspor’da Başkan İbrahim Nalbant düzenlediği basın toplantısında transfer tarihi konusunda yeni bir açıklama yaptı. Daha önce transferi 15 Ağustos’ta açacaklarını belirten Başkan Nalbant, Kurban Bayramı’nı hesaba katamadığını belirterek transferin haftaya Cuma günü açılacağını söyledi. Nalbant, “Kurban Bayramı’nı hesaba katamadık. Transferi 23 Ağustos’a kadar açacağız. Transfer tahtasının açılması için 3 Milyon 600 bin TL futbolcu borcu, 700 bin TL’de Vergi-SGK borcu ödemesi yapacağız. Transferimiz 23 Ağustos’ta kesin açılacak” dedi.

3.5 MİLYON ÖDEME

Sakaryaspor’da şuana kadar yönetim olarak 3 Milyon 500 bin TL’lik ödeme yaptıklarını belirten Nalbant, “Biz daha seçilmeden önce bu kulübe ödeme yapmaya başladık. Sakaryaspor’a 1 Milyon 400 bin TL’lik şahsi ödemem oldu. 3 Milyon 500 bin TL’lik bütçenin sadece 200 bin TL’si dışardan geldi. Geri kalan parayı yönetim içinde topladık. Para konusunda dışarıdan farklı konuşmalar var. Transferi açtığımız gün hepsine cevap vereceğim” dedi.   

Yorumlar (1)
Uğur 5 yıl önce
Nalbantın tarihleri bitmez. Amatör de başkanlık yaparken de böyleydi. Paramızı isterdik şu gün gel. Bugün gel. Şimdide aynı senaryo.